Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОГНОЗУВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ЗМІН технічного стану клапанів з електромагнітним приводом ПРИ проектуваннІ

ПРОГНОЗУВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ЗМІН технічного стану клапанів з електромагнітним приводом ПРИ проектуваннІ

Назва:
ПРОГНОЗУВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ЗМІН технічного стану клапанів з електромагнітним приводом ПРИ проектуваннІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,30 KB
Завантажень:
60
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
СИТНІКОВ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНІЙОВИЧ
 
УДК 621.646:629.735.03
ПРОГНОЗУВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ЗМІН
технічного стану клапанів з електромагнітним
приводом ПРИ проектуваннІ
Спеціальність: 05.02.02 – машинознавство
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Київському центральному конструкторському бюро арматуробудування Міністерства промислової політики України і на кафедрі гідрогазових систем Національного авіаційного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Зайончковський Геннадій Йосипович,
Національний авіаційний університет,
завідувач кафедри гідрогазових систем
Офіційні опоненти: доктор технічний наук, професор
Струтинський Василь Борисович,
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”,
завідувач кафедри конструювання верстатів та машин
кандидат технічних наук, доцент
Переяславський Олексій Миколайович,
Вінницький державний аграрний університет,
доцент кафедри машин та обладнання
сільськогосподарського виробництва
Захист дисертації відбудеться “15” квітня 2008 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.11 у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37, корпус №1, ауд. 214.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37.
Автореферат розісланий “06” березня 2008 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор
Майборода В.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток сучасної авіаційної і космічної техніки (АКТ) вимагає суттєвого скорочення термінів розробки і впровадження нових виробів АКТ. Можливості розробника вистояти у жорсткій конкурентній боротьбі забезпечуються за рахунок скорочення часу і матеріальних витрат на виконання дослідно-конструкторських робіт (ДКР). При цьому залишаються незмінними вимоги до забезпечення необхідного рівня надійності і безвідмовності розробок. Повною мірою ці вимоги відносяться до розробки електромагнітних клапанів (ЕМК) систем обладнання літальних апаратів (ЛА).
Однак традиційні шляхи розробки ЕМК залишаються недостатньо ефективними й вже не відповідають вимогам часу. Потрібно впровадження нових, більш ефективних підходів до їх розробки. Один з таких підходів складається у використанні методів прогнозування можливих експлуатаційних змін технічного стану ЕМК при проектуванні. Таке прогнозування дозволяє:
- виявляти ті експлуатаційні впливи на працездатність клапана, для визначення яких при традиційному підході потрібно проведення довготривалих і витратних ресурсних випробувань;
- виявити можливі порушення працездатного стану клапана, які проявляються досить рідко й не можуть бути виявлені методами ресурсних випробувань через малий обсяг вибірки;
- виявити експлуатаційні фактори та їхні рівні, що найсуттєвіше впливають на зародження й розвиток деградаційних змін в елементах і вузлах клапана;
- визначати елементи конструкції клапана, що лімітують його ресурс;
- своєчасно розробити конкретні заходи щодо вдосконалювання конструкції клапана й забезпечення необхідного рівня його надійності й безвідмовності.
Таким чином можна зробити висновок, що використання прогнозування експлуатаційних змін технічного стану ЕМК при проектуванні дає можливість реалізовувати значну частину заходів щодо вдосконалення конструкції клапана ще на стадії розробки проектної документації. Це дозволяє істотно скоротити час і підвищувати ефективність ДКР сучасних електромагнітних клапанів систем обладнання ЛА. Цим обґрунтовується актуальність проведення даних досліджень.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в Київському центральному конструкторському бюро арматуробудування (КЦКБА) і на кафедрі гідрогазових систем Національного авіаційного університету (НАУ) у відповідності з Державною комплексною програмою розвитку авіаційної промисловості України до 2010 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2001 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПРОГНОЗУВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ЗМІН технічного стану клапанів з електромагнітним приводом ПРИ проектуваннІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок