Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ТОВАРООБОРОТОМ ПІДПРИЄМСТВ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ТОВАРООБОРОТОМ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ТОВАРООБОРОТОМ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,10 KB
Завантажень:
109
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
ІМЕНІ МИХАЙЛА ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
Стасюк Наталія Вікторівна
УДК 65.012.32:339.37
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ
ТОВАРООБОРОТОМ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність: 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі
імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Протопопова Валентина Остапівна,
Донецький національний університет економіки і
торгівлі імені Михайла Туган-Барановського,
доцент кафедри прикладної економіки.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Пастухова Валентина Володимирівна,
Київський національний торгово-економічний університет,
проректор з наукової та інноваційної діяльності;
кандидат економічних наук, професор
Власова Наталія Олексіївна,
Харківський державний університет харчування та торгівлі,
завідувач кафедри економіки підприємств харчування
та торгівлі.
 
Захист відбудеться 24 червня 2008 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.055.01 Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий «23 » травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Виноградова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. У результаті становлення ринкових відносин в Україні торговельні підприємства набули економічну та юридичну свободу у визначенні напрямку та обсягу господарської діяльності з метою максимізації прибутку, зміцнення конкурентних позицій на споживчому ринку, підвищення ефективності використання ресурсного потенціалу. Однак, значна частка торговельних підприємств продовжує знаходитися в критичному або близькому до цього стані, що у значній мірі спричинено недосконалістю механізму управління товарооборотом.
Проблеми управління роздрібним товарооборотом досліджувалися в наукових працях багатьох закордонних і українських учених-економістів, таких як Адамс Симон, Азарян О.М., Апопій В.В., Балабанова Л.В., Бєлих Л.П., Бєляєв С.Г., Бланк І.О., Болт Г.Д., Валевич Р. П., Власова Н.О., Гребнєв А.І., Лігоненко Л.О., Мазаракі А.А., Омельянович Л. О., Пастухова В.В., Садєков А.А., Смолін І.В., Фролова Л.В. та інші.
Разом з тим, комплексний підхід до управління товарооборотом залишається без достатньої наукової уваги, а саме: ринкова концепція управління товарооборотом, механізм забезпечення взаємодії соціальних та економічних цілей підприємства, удосконалення програмно-цільового підходу та його зв’язок з маркетингом, механізм впливу товарообороту на платоспроможність підприємства й інші. У зв'язку з цим виникає потреба в удосконаленні механізму управління товарооборотом з урахуванням об'єктивних економічних процесів, що потребує поглиблених наукових досліджень.
Актуальність проблеми, недостатня наукова розробка й практична її значущість обумовили вибір теми дисертаційної роботи, її мету та завдання.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Робота виконана згідно з планами науково-дослідних робіт:
Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського – НДР „Механізм регулювання внутрішньої торгівлі на регіональному рівні (№ державної реєстрації 0107U001518), в межах якої автором проведена діагностика механізму управління товарооборотом, розроблено рекомендації щодо його вдосконалення;
Макіївського економіко-гуманітарного інституту – НДР „Науково-практичні аспекти та механізми управління сталого соціально-економічного розвитку підприємств і організацій Донецького регіону” (№ державної реєстрації 0104U010450), автором розроблені рекомендації щодо рейтингової оцінки соціально-економічної значущості торговельних підприємств та вдосконалення управління товарооборотом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ТОВАРООБОРОТОМ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок