Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ НА РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ

ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ НА РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ

Назва:
ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ НА РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,80 KB
Завантажень:
222
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ПРИКАЗЮК НАТАЛІЯ ВАЛЕНТИНІВНА
УДК 336.71:336.767
ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ НА РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ
08.00.08 – гроші, фінанси і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів, грошового обігу та кредиту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Пікус Руслана Володимирівна,
Київський національний університет імені
Тараса Шевченка, заступник декана
економічного факультету з навчальної роботи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Корнєєв Володимир Вікторович,
Державна установа „Інститут економіки
та прогнозування НАН України”, заступник
завідувача відділом досліджень розвитку
та регулювання фінансових ринків
кандидат економічних наук, доцент
Майорова Тетяна Володимирівна,
доцент кафедри банківських інвестицій
Київського національного економічного
університету імені Вадима Гетьмана
 
оміки та з питанвропейської інтеграції України,
Захист відбудеться “ 24 ” січня 2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.001.12 Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 90а, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у Науковій бібліотеці імені М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58, к.12.
Автореферат розісланий “24” грудня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.е.н., доцент О.І. Жилінська
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для забезпечення економічного зростання країни пріоритетним завданням економічної політики є нарощення обсягів інвестицій та покращення їх структури. У ситуації, коли незначною є частка підприємств, що мають ресурси для здійснення інвестицій, а бюджет має переважно соціальну спрямованість, інвестиціями можуть виступати кошти, що обертаються на фінансових ринках. Невід’ємними учасниками інвестиційного процесу сьогодні є комерційні банки, які посідають вагоме місце в усіх сегментах інвестиційного ринку. Фінансування інвестицій у реальний сектор національної економіки через ринок цінних паперів і залучення на ці цілі вітчизняних капіталів через активну участь у даному процесі банків повинно забезпечити сталий економічний розвиток України. Отже, розвиток фондового ринку як невід’ємної частини фінансового ринку та активізація діяльності комерційних банків на ньому набувають важливого значення для подальшого економічного розвитку України.
Разом з тим, останнім часом відбувається посилення конкуренції як між самими банками, так і з боку небанківських фінансових структур. За умов посилення конкуренції банки повинні докладати додаткових зусиль для підвищення ефективності своєї діяльності, розширення клієнтської бази. Зазначене зумовлює необхідність диверсифікації діяльності банків за рахунок надання широкого спектру послуг та впровадження нових форм бізнесу. Перспективним напрямом для комерційних банків має стати інвестиційна діяльність на ринку цінних паперів: безпосередня діяльність банків як інвесторів та діяльність по обслуговуванню інвестиційного процесу.
Теоретичні засади та практика функціонування ринку цінних паперів, а також інвестиційної діяльності комерційних банків на ньому посідають досить вагоме місце в наукових дослідженнях українських вчених І. Бланка, З. Васильченко, М. Денисенка, Р. Комарницької, В. Корнєєва, Б. Луціва, І. Лютого, Т. Майорової, А. Мороза, А. Пересади, Р. Пікус, М. Савлука та ін. Серед російських учених та практиків, які досліджували проблеми інвестиційної діяльності комерційних банків на ринку цінних паперів, необхідно відзначити М. Алєксєєва, В. Бочарова, І. Єфремова, Є. Жукова, В. Міркіна, В. Осипова, П. Роуза, В. Усоскіна та ін. Дослідженням проблем реалізації інвестицій та інвестиційної діяльності займалися такі видатні вітчизняні та зарубіжні вчені як Г.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ НА РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок