Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІНАНСОВИЙ СТАН ПІДПРИЄМСТВА ТА ЙОГО ПРОГНОЗУВАННЯ

ФІНАНСОВИЙ СТАН ПІДПРИЄМСТВА ТА ЙОГО ПРОГНОЗУВАННЯ

Назва:
ФІНАНСОВИЙ СТАН ПІДПРИЄМСТВА ТА ЙОГО ПРОГНОЗУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,28 KB
Завантажень:
255
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА”
КЛЕМЕНТЬЄВА ОЛЕКСАНДРА ЮРІЇВНА
УДК 658.14
ФІНАНСОВИЙ СТАН ПІДПРИЄМСТВА ТА ЙОГО ПРОГНОЗУВАННЯ
Спеціальність 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів підприємств ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, доцент
Павловська Олена Валентинівна
ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”
професор кафедри фінансів підприємств
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Крамаренко Галина Олександрівна
Дніпропетровський університет економіки та права
завідувач кафедри фінансів та банківської справи
кандидат економічних наук, доцент
Бойко Євгенія Миколаївна
Академія праці і соціальних відносин федерації професійних спілок України
доцент кафедри фінансів та кредиту
Захист відбудеться “24” березня 2008 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 у ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська 49г, ауд. 601.
Автореферат розісланий “22” лютого 2008 року
В. о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради
доктор економічних наук, професор Алексеєнко М.Д.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідність оцінки та прогнозування фінансового стану викликана збитковістю та неплатоспроможністю значної кількості підприємств, незадовільною структурою їх капіталу. Реальне відображення фінансового стану підприємства ускладнюється недосконалими методичними підходами до його оцінки. Ці проблеми є актуальними для підприємств України незалежно від їх організаційно-правових форм та форм власності.
Фінансовий стан – це важлива характеристика підприємства, яка відображає результати господарської діяльності та визначає його фінансову спроможність. Результати аналізу фінансового стану дозволяють формувати відповідну фінансову політику та розробляти заходи, направлені на підвищення ефективності використання фінансових ресурсів суб’єктів господарювання.
Прогнозування ж фінансового стану підприємства є інструментом усунення невизначеності, яка виникає внаслідок прийняття управлінських рішень щодо мобілізації та розміщення фінансових ресурсів; дозволяє обґрунтувати доцільність фінансування та підвищити рівень ефективності управління активами підприємства; дає змогу виявити здатність підприємства до сталого функціонування у майбутньому періоді. Отже, вирішення питань, пов'язаних з удосконаленням існуючих та розробкою нових методичних підходів до аналізу і прогнозування фінансового стану підприємства, набуває особливого значення.
Теоретичні та практичні аспекти аналізу і прогнозування фінансового стану підприємства глибоко досліджені у працях вітчизняних вчених: М.Білик, І.Бланка, Є.Бойко, В.Забродського, М.Кизима, Г.Крамаренко, Л.Лахтіонової, Л.Лігоненко, В.Мец, Є.Мниха, О.Павловської, Н.Притуляк, В.Савчука, В.Сопко, О.Терещенка; та зарубіжних фахівців: Е.Альтмана, В.Артеменка, І.Балабанова, А.Белікова М.Белендера, Т.Берднікової, Л.Бернстайна, У.Бівера, Є.Бріхгема, В.Хорна, О.Волкова, Г.Давидової, Л.Донцової, О.Зайцевої, Г.Кадикова, А.Ковальової, В.Ковальова, А.Кудінової, Е.Маркоряна, Є.Негашева, А.Недосєкіна, Е.Нікбахта, Г.Савицької, Р.Сайфуліна, Р.Таффлера, Е.Хелферта, Д.Чессера, А.Шеремета та інших.
Проте багато положень праць вказаних дослідників носять суперечливий та дискусійних характер. Зокрема, дослідження прогнозних оцінок фінансового стану підприємств України зосереджено лише на прогнозуванні ймовірності банкрутства та бухгалтерського балансу підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФІНАНСОВИЙ СТАН ПІДПРИЄМСТВА ТА ЙОГО ПРОГНОЗУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок