Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ (на прикладі гірничо-збагачувальних підприємств Кривбасу)

ОБЛІК І АНАЛІЗ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ (на прикладі гірничо-збагачувальних підприємств Кривбасу)

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ (на прикладі гірничо-збагачувальних підприємств Кривбасу)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,28 KB
Завантажень:
443
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Бикова Наталя Леонідівна
УДК 657.1
ОБЛІК І АНАЛІЗ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ
(на прикладі гірничо-збагачувальних підприємств Кривбасу)
08.06.04- Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку і аудиту в промисловості Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м.Київ.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Савченко Володимир Якович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
Шевчук Володимир Олександрович,
Апарат Ради Національної безпеки і оборони України,
державний експерт
кандидат економічних наук, доцент
Коцупатрий Михайло Миколайович,
Київський національний економічний університет,
декан факультету аграрного менеджменту
Провідна установа: Одеський державний економічний університет,
кафедра бухгалтерського обліку та аудиту,
Міністерство освіти і науки України, м.Одеса
Захист відбудеться “28” травня 2001р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, аудиторія 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університеті за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1.
Автореферат розісланий “25” квітня 2001р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.е.н., професор А.М. Поддєрьогін


Загальна характеристика дисертаційної роботи
Актуальність теми. В комплексі проблем, безпосередньо пов’язаних з ринковою трансформацією економіки України, важлива роль належить подоланню кризового стану в енергетиці. Стан паливно-енергетичного комплексу визначає стан національної економіки в цілому. Від його розвитку залежать масштаби, темпи та техніко-економічні показники усього виробництва, зокрема промисловості. Власний паливно-енергетичний потенціал України відповідає рівню більшості країн Європи, однак ефективність його використання значно нижча від середньосвітового рівня.
Вирішення проблеми енергозбереження потребує максимальної мобілізації в даному напрямку всіх структурних елементів господарського механізму і буде багато в чому залежати від якості управлінських рішень, що знаходиться у прямій залежності від достатності отриманої керівниками обліково-аналітичної інформації. Це закономірно передбачає глибокі зміни в організації методики бухгалтерського обліку і економічного аналізу використання паливно-енергетичних ресурсів підприємства відповідно до національних Положень (стандартів) бухгалтерського обліку.
Сучасний рівень розвитку теорії бухгалтерського обліку, економічного аналізу, впровадження в Україні загальноприйнятих у міжнародній практиці принципів бухгалтерського обліку і аналітичної методології визначають праці М.Т.Білухи, Ф.Ф.Бутинця, Б.І.Валуєва, С.Ф.Голова, В.М.Добровського, В.І.Єфіменка, В.П.Завгороднього, С.Є.Івахненка, М.В.Кужельного, Є.В.Мниха, В.Я.Савченка, В.В.Сопка, М.Г.Чумаченка, А.Д.Шеремета.
Одним з найбільш актуальних питань методики бухгалтерського обліку і економічного аналізу є необхідність поєднання специфіки окремих галузей виробництва з особливостями обліку паливно-енергетичних ресурсів, поняття і склад яких у нормативних і літературних джерелах чітко не визначені.
Нині облік паливно-енергетичних ресурсів залишається слабкою ланкою в інформаційній системі бухгалтерського обліку. У нормативних актах організація обліку твердого і рідкого палива регламентується положеннями з обліку матеріалів. Однак застосування їх об’єктивно не може розповсюджуватись на газоподібне паливо, електричну і теплову енергію, інші проміжні енергоносії. В спеціальній літературі паливно-енергетичні ресурси підприємства також не розглядаються як самостійний об’єкт бухгалтерського обліку.
Існуюча облікова інформація стає на перешкоді контролю за збереженням та ефективністю використання палива та енергії на підприємствах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ (на прикладі гірничо-збагачувальних підприємств Кривбасу)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок