Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методи управління стратегією ДИЛЕРСЬКОЇ мережі Транснаціональної корпорації

Методи управління стратегією ДИЛЕРСЬКОЇ мережі Транснаціональної корпорації

Назва:
Методи управління стратегією ДИЛЕРСЬКОЇ мережі Транснаціональної корпорації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,43 KB
Завантажень:
169
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Донецький НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Глазунова Олена Святославівна
УДК 338.24:339.178
Методи управління стратегією ДИЛЕРСЬКОЇ мережі Транснаціональної корпорації
Спеціальність 08.02.03 – Організація управління, планування
та регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2004


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економіки підприємства Донецького університету економіки та права (м. Донецьк).
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Берсуцький Яків Григорович,
Донецький університет економіки та права, ректор
(м. Донецьк).
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Поважний Олександр Станіславович, завідувач кафедри фінансів Донецького університету управління (м. Донецьк);
кандидат економічних наук Мельникова Марина Віталіївна, старший науковий співробітник Інституту економіки промисловості Національної академії наук України (м. Донецьк).
Провідна установа:
Харківський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра бізнесу та підприємництва (м. Харків).
Захист дисертації відбудеться "2" червня 2004 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.051.07 Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розіслано "29" квітня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Беспалова А.Г.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В останні роки спостерігається інтеграція бізнесу великих іноземних корпорацій на український ринок. В економічній ситуації, яка склалася, така діяльність вигідна як транснаціональним корпораціям (ТНК), що розширюють свій бізнес, так і українській стороні, котра підтримує його. Просування виробів великих західних транснаціональних корпорацій на вітчизняний ринок стимулює вітчизняного виробника аналогічної продукції до підвищення її якісних характеристик, проведення інноваційних заходів, збільшення її конкурентоспроможності.
Організація підрозділів великих західних корпорацій на території нашої країни обумовлена перш за все необхідністю розширення ринків збуту і збільшення експорту продукції. Саме з цією метою керівній ланці як зарубіжних, так і вітчизняних транснаціональних корпорацій необхідно акцентувати особливу увагу на створенні й оптимізації функціонування їхньої дилерської мережі.
Незважаючи на всі переваги використання транснаціональною корпорацією дилерської мережі, неефективна організація останньої може призвести до зниження прибутку всієї корпорації. Для запобігання цього необхідно розробити єдиний механізм стимулювання функціонування регіональних дилерів. Даний механізм повинен бути націлений на підвищення ефективності функціонування як окремо взятого дилера, так і транснаціональної корпорації в цілому.
Розвиток дилерської мережі транснаціональної корпорації в Україні значною мірою обумовлюється перебігом системних трансформацій, що формують ринкове середовище. Серед багатьох вітчизняних дослідників у сфері управління великими підприємствами необхідно виділити Берсуцького Я.Г., Гриньову В.М., Єгорова П.В., Ковалевського С.В., Лисенка Ю.Г., Одинцову Г.С., Ткаченка В.А., Тридіда О.М., Чумаченка М.Г., а також зарубіжних дослідників: Ансоффа І., Голубкова Є.П., Котлера Ф., Месаровича М., Мільнера Б.З., Сааті Т., Фатхутдінова Р.А., Юданова А.Ю. й інших.
Разом з тим, численні аспекти ефективної організації дилерської мережі транснаціональної корпорації недостатньо досліджені для умов ринкових відносин в Україні і вимагають свого розвитку. Необхідна також подальша розробка методів обґрунтовування організації дилерської мережі на основі моделювання процесів дослідження ринкової кон'юнктури конкурентів та прогнозування ефективності її функціонування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Методи управління стратегією ДИЛЕРСЬКОЇ мережі Транснаціональної корпорації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок