Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Cинтез, фізико-хімічні і біологічні властивості похідних 4-гідразинохіназоліну

Cинтез, фізико-хімічні і біологічні властивості похідних 4-гідразинохіназоліну

Назва:
Cинтез, фізико-хімічні і біологічні властивості похідних 4-гідразинохіназоліну
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,54 KB
Завантажень:
365
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Міністерство охорони здоров'я України
КИївська медична академія післядипломної освіти
ім. П.Л.Шупика
Нестерова Наталія Олександрівна
УДК 615.31:547.856.1].012.1.07
Cинтез, фізико-хімічні і біологічні
властивості похідних 4-гідразинохіназоліну
15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Київ 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фармацевтичної хімії Запорізького державного медичного університету Міністерства охорони здоров'я України.
Науковий керівник: доктор фармацевтичних наук, професор
Коваленко Сергій Іванович,
Запорізький державний медичний університет, професор кафедри фармацевтичної хімії
Офіційні опоненти: доктор фармацевтичних наук, професор
Цуркан Олександр Олександрович,
Інститут фармакології та токсикології АМН України, головний науковий співробітник Державної лабораторії з контролю якості лікарських засобів
доктор фармацевтичних наук, доцент Лесик Роман Богданович,
Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, доцент кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії
Провідна установа: Національний фармацевтичний університет МОЗ України, кафедра фармацевтичної хімії, м. Харків
Захист відбудеться “__1_” ___липня___ 2005 р. о _11.00_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.04 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий “_27__” __травня__2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.613.04 Пилипчук Л.Б.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Пошук та створення нових оригінальних синтетичних лікарських засобів з різноманітними фармакологічними властивостями та механізмами дії є актуальним і перспективним завданням фармацевтичної та органічної хімії. В цьому плані особливу увагу привертають похідні 4-гідразинохіназолінів, які мають реакційноздатну функціональну групу, яка дозволяє вводити у хіназоліновий цикл різні за складністю молекулярні фрагменти та динамічно модифікувати їх будову з метою вивчення залежності "будова-біологічна активність". Крім того, серед похідних цієї гетероциклічної системи знайдено біологічно активні речовини, які проявляють антимікробну, фунгіцидну, протималярійну, протиракову, протисудомну, протиішемічну та інші види біологічної активності.
Незважаючи на значну кількість робіт, присвячених хімії і біології гідразинохіназолінів, багато питань щодо їхньої реакційної здатності, фізико-хімічних та біологічних властивостей вивчені недостатньо. Отже, поглиблене вивчення похідних 4-гідразинохіназоліну, їх синтез, дослідження фізико-хімічних властивостей, біологічної активності і встановлення взаємозв'язку між структурою та дією представляє безперечний інтерес як з теоретичної точки зору, так і в плані цілеспрямованого пошуку потенційних лікарських засобів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Представлена робота виконана згідно з планом науково-дослідних робіт Запорізького державного медичного університету за темою “Цілеспрямований пошук біологічно активних речовин в ряду п'яти- та шестичленних азагетероциклів та створення на їх основі лікарських препаратів" (№ держ. реєстрації 0102 U 002863). Тема включена до розділів звіту з наукової роботи кафедри фармацевтичної хімії Запорізького державного медичного університету.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є цілеспрямований синтез нових біологічно активних речовин в ряду похідних 4-гідразинохіназоліну і продуктів їх хімічних перетворень, вивчення їхньої будови за допомогою сучасних фізико-хімічних методів та пошук ефективних і малотоксичних речовин з антиоксидантною, протиішемічною, протисудомною, антиамнестичною, протираковою та протимікробною активністю як потенційних лікарських засобів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: Cинтез, фізико-хімічні і біологічні властивості похідних 4-гідразинохіназоліну

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок