Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ТЕОРЕТИЧНИХ ОСНОВ РОЗРАХУНКУ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЇ АЕРАЦІЙНОГО ЖИВИЛЬНИКА ДЛЯ ІНЖЕКЦІЙНИХ СИСТЕМ ОБРОБКИ МЕТАЛУРГІЙНИХ РОЗПЛАВІВ

РОЗВИТОК ТЕОРЕТИЧНИХ ОСНОВ РОЗРАХУНКУ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЇ АЕРАЦІЙНОГО ЖИВИЛЬНИКА ДЛЯ ІНЖЕКЦІЙНИХ СИСТЕМ ОБРОБКИ МЕТАЛУРГІЙНИХ РОЗПЛАВІВ

Назва:
РОЗВИТОК ТЕОРЕТИЧНИХ ОСНОВ РОЗРАХУНКУ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЇ АЕРАЦІЙНОГО ЖИВИЛЬНИКА ДЛЯ ІНЖЕКЦІЙНИХ СИСТЕМ ОБРОБКИ МЕТАЛУРГІЙНИХ РОЗПЛАВІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,88 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Седуш Віктор Сергійович
УДК 669.621.694
РОЗВИТОК ТЕОРЕТИЧНИХ ОСНОВ РОЗРАХУНКУ ТА
УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЇ АЕРАЦІЙНОГО
ЖИВИЛЬНИКА ДЛЯ ІНЖЕКЦІЙНИХ СИСТЕМ ОБРОБКИ
МЕТАЛУРГІЙНИХ РОЗПЛАВІВ
Спеціальність 05.05.08 - Машини для металургійного виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі механічного обладнання заводів чорної металургії Донецького національного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Лифенко Микола Трохимович, Донецький національний технічний університет, доцент кафедри металургійного обладнання заводів чорної металургії (м. Донецьк).
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, старший науковий співробітник Богдан Кім Степанович, Фізико-технологічний інститут металів і сплавів НАН України, старший науковий співробітник відділу автоматизації
(м. Київ).
кандидат технічних наук, професор Усачов Володимир Петрович, Національна металургійна академія України, професор кафедри “Машини та агрегати металургійного виробництва”
(м. Дніпропетровськ).
Провідна установа:
Донбаська державна машинобудівна академія Міністерства освіти і науки України, кафедра “Автоматизовані металургійні машини та обладнання” (м. Краматорськ).
Захист відбудеться “24” лютого 2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д11.052.01 у Донецьком національному технічному університеті (83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, I навчальний корпус, БАЗ).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького національного технічного університету, м. Донецьк, вул. Артема, 58, II навчальний корпус.
Автореферат розісланий 20” січня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д11.052.01
доктор технічних наук, професор В.І. Алімов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Одним з найбільш економічних способів підвищення якості продукції в умовах металургійного виробництва є позапічна обробка розплавленого металу, під час якої деякі технологічні операції його рафінування виносяться з основного металургійного агрегату у ківш або іншу ємкість для металу. Позапічна обробка за умов правильної її організації має значні переваги в порівнянні з доводкою металу в основному металургійному агрегаті.
Для проведення позапічної обробки металургійних розплавів порошковими реагентами широко використовують інжекційні системи, обладнані пневмотранспортними установками для інжектування (уведення) реагентів в розплав газом. Основним вузлом, який визначає техніко-економічні показники роботи пневмотранспортної установки, є живильник матеріалів. Він повинен задовольняти наступним основним вимогам: забезпечувати високу точність дозування порошків та рівномірність подачі їх пневмотранспортним трубопроводом в продувний пристрій, а також мати широкий діапазон регулювання продуктивності. Виконання цих вимог особливо актуально, якщо живильник працює у складі пневмотранспортної установки для інжектування в розплав суміші декількох порошків з їх регульованим співвідношенням.
Сучасні пневмотранспортні установки інжекційних систем обладнуються пневмомеханічними або пневматичними живильниками. Пневмомеханічні живильники забезпечують необхідну точність дозування порошків та регулювання їх витрати в широких межах, однак вони вельми громіздкі та конструктивно складні, а наявність в них робочих органів, що обертаються, знижує безвідмовність в експлуатаціі. Цих недоліків позбавлені пневматичні живильники аераційного типу, які в порівнянні з пневмомеханічними живильниками мають недостатні точність дозування порошків та рівномірність видачі їх в продувний пристрій. Тому удосконалення конструкції аераційного живильника в напрямку підвищення точності дозування порошків та рівномірності їх видачі в продувний пристрій дозволить отримати значну економію порошкових реагентів та створити надійну в експлуатаціі пневмотранспортну установку для інжекційної системи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: РОЗВИТОК ТЕОРЕТИЧНИХ ОСНОВ РОЗРАХУНКУ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЇ АЕРАЦІЙНОГО ЖИВИЛЬНИКА ДЛЯ ІНЖЕКЦІЙНИХ СИСТЕМ ОБРОБКИ МЕТАЛУРГІЙНИХ РОЗПЛАВІВ

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок