Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В ІНФРАСТРУКТУРІ АГРАРНОГО БІЗНЕСУ (на матеріалах Сумської області)

УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В ІНФРАСТРУКТУРІ АГРАРНОГО БІЗНЕСУ (на матеріалах Сумської області)

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В ІНФРАСТРУКТУРІ АГРАРНОГО БІЗНЕСУ (на матеріалах Сумської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,51 KB
Завантажень:
502
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені В.В. Докучаєва
КАЛАЧЕВСЬКА ЛАРИСА ІВАНІВНА
УДК 631.152:631.155.2:339.1
УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В ІНФРАСТРУКТУРІ АГРАРНОГО БІЗНЕСУ
(на матеріалах Сумської області)
Спеціальність 08.07.02 – Економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2002
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Сумському національному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
БРЮХОВЕЦЬКИЙ Іван Миколайович,
Сумський національний аграрний університет, завідувач кафедри організації сільськогосподарського виробництва, основ підприємництва і агробізнесу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
КРОПИВКО Михайло Федорович,
Національний аграрний університет, м. Київ, завідувач кафедри аграрного консалтингу
кандидат економічних наук, доцент
УЛЬЯНЧЕНКО Олександр Вікторович,
Харківський державний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, завідувач кафедри економічної кібернетики
Провідна установа: Дніпропетровський державний аграрний
університет, кафедра економічної теорії та
економіки сільського господарства,
Міністерство аграрної політики України
Захист відбудеться “30” травня 2002 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.803.01 в Харківському державному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва за адресою : 62483, м. Харків, п/в “Комуніст-1”, навчальне містечко ХДАУ, корп. 1, к.213.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва за адресою : 62483, м. Харків, п/в “Комуніст-1”, навчальне містечко ХДАУ, корп. 1.
Автореферат розісланий “30” квітня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.В.Македонський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В умовах переходу аграрного сектора до ринкової економіки, реформування земельних відносин і відносин власності відбувається процес удосконалення організації сільськогосподарського виробництва, матеріально-технічного забезпечення, фінансово-кредитної політики. На перший план виходять ринкові критерії ефективності, підвищуються вимоги до методів управління. Сучасне економічне середовище досить нестабільне. Науково-технічний прогрес і динаміка зовнішнього середовища спонукають підприємства перетворюватися у все більш складні системи. Для забезпечення управління такими системами необхідні нові методи, які відповідали б складності зовнішнього та внутрішнього середовищ підприємств. У зв’язку з цим значно зростає потреба в інформаційно-консультаційному обслуговуванні агропромислового комплексу з використанням всього ресурсного потенціалу країни, включаючи наукові, виробничі, фінансові та інші можливості. Успіх розвитку аграрного сектора економіки залежить від двох визначальних факторів – підтримки сільського господарства з боку держави та прагнення галузі використовувати науково-технічні досягнення через систему консультування.
Ця сфера управлінської й інформаційної діяльності АПК потребує значних організаційних та управлінських змін, комплексного теоретико-методологічного дослідження проблеми створення та функціонування інформаційно-консультаційних служб агропромислового комплексу.
Різні аспекти проблеми розвитку інформаційно-консультаційного обслуговування виробництва висвітлені в працях вітчизняних і зарубіжних учених: В.В.Дерлеменка, Ю.С.Коваленка, В.М.Кошелєва, М.Ф.Кропивка, П.Т.Саблука, Б.К.Скирти, С.О.Тивончука, О.В.Ульянченка, Van den Ban A.W. та інших. У процесі розвитку наукової думки всі положення інформаційно-консультаційного забезпечення АПК розширюються, удосконалюються, багато в чому набувають нового змісту. І на тлі досліджуваної проблеми, дедалі переконливішим і очевиднішим стає факт: з’ясування суті наукових засад організації інформаційно-консультаційного забезпечення агробізнесу лише розпочинається і потребує методологічного та методичного забезпечення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В ІНФРАСТРУКТУРІ АГРАРНОГО БІЗНЕСУ (на матеріалах Сумської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок