Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ РОЗВИТКУ І УПРАВЛІННЯ БАНКІВСЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В РЕГІОНІ

ВДОСКОНАЛЕННЯ РОЗВИТКУ І УПРАВЛІННЯ БАНКІВСЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В РЕГІОНІ

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ РОЗВИТКУ І УПРАВЛІННЯ БАНКІВСЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В РЕГІОНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,94 KB
Завантажень:
331
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
національна академія наук україни
рада по вивченню ПРОДУКТИВНИХ сил україни
УДК: 336.71 (477.46)
ТКАЧЕНКО ЮРІЙ ОЛЕГОВИЧ
ВДОСКОНАЛЕННЯ РОЗВИТКУ І УПРАВЛІННЯ БАНКІВСЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В РЕГІОНІ
Спеціальність 08.10.01 – розміщення продуктивних сил
і регіональна економіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Раді по вивченню продуктивних сил України Національної академії наук України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України Данилишин Богдан Михайлович, Рада по вивченню продуктивних сил України Національної академії наук України, голова Ради.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Чернюк Людмила Григорівна, Рада по вивченню продуктивних сил України Національної академії наук України, завідуюча відділом проблем комплексного розвитку і розміщення продуктивних сил;
кандидат економічних наук Рябушка Людмила Борисівна, Сумський державний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри фінансів.
Провідна установа:
Інститут регіональних досліджень Національної академії наук України, м. Львів, відділ територіально-суспільних систем і просторового розвитку.
Захист відбудеться 7 грудня 2006 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д. 26.160.01 Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України за адресою: 01032, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 60.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України за адресою: 01032, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 60.
Автореферат розісланий “6” листопада 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор економічних наук,
професор Коваль Я.В.ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Процес регіоналізації в національних межах передбачає зростання самоуправління розвитком регіональної економіки, зосередження владних повноважень в регіонах та їх господарської самостійності. Однією з важливих умов забезпечення комплексного розвитку регіональних господарських систем є формування ефективної банківської системи в регіонах України.
Сучасні процеси активізації міжбанківських відносин, а також інтеграції банківських структур України до світової банківської системи обумовлюють значне посилення впливу ризиків на ефективність функціонування банківської системи країни в цілому та діяльність регіональних банків зокрема. Ефективні механізми управління банківськими ризиками є необхідною умовою цієї інтеграції, тому очевидною є потреба у розробці та впровадженні механізму управління банківськими ризиками, що будується на основі дослідження операцій і функцій регіональних банків, виявлення характеристик, пов’язаних з цими ризиками. Учасники регіонального фінансового ринку в сучасних умовах потребують вирішення не тільки практичних проблем банківської діяльності в регіоні, але й розробки такого теоретико-методологічного підходу з позицій регіональної системи, що дає можливість глибинного дослідження впливу банківської системи на становлення соціально-економічного розвитку регіону. Дієвість такого механізму впливу ризиків банків на комплексний розвиток регіонів має бути спрямована на формування науково-практичного інструментарію і підтримуючих підсистем цієї діяльності.
Звідси випливає завдання удосконалювання методичних підходів до управління як банківською діяльністю взагалі, та внутрішніми банківськими ризиками зокрема – в сфері їх оцінки, прогнозування і моделювання. Ці питання недостатньо досліджені в теоретичному і практичному аспектах і є в даний час надзвичайно актуальними й такими, що мають істотне практичне значення для активізації роботи суб’єктів регіональної банківської системи.
Питання становлення, формування і розвитку банківської системи України та її регіонів, аналіз банківських ризиків, ризиковості регіону розглядалися у працях Р.Д. Кавальканті, Т.У. Коха, П.С. Роуза, Е.Дж. Фрідла, серед вітчизняних вчених – І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ РОЗВИТКУ І УПРАВЛІННЯ БАНКІВСЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В РЕГІОНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок