Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНАЛІЗ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОНАННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПРОГРАМИ В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН (на прикладі швейних підприємств Західного регіону України)

АНАЛІЗ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОНАННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПРОГРАМИ В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН (на прикладі швейних підприємств Західного регіону України)

Назва:
АНАЛІЗ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОНАННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПРОГРАМИ В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН (на прикладі швейних підприємств Західного регіону України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,33 KB
Завантажень:
51
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ТЕРНОПІЛЬСЬКА АКАДЕМІЯ НАРОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
Карапетян Едуард Томікович
УДК 338.242
АНАЛІЗ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОНАННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПРОГРАМИ
В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН
(на прикладі швейних підприємств Західного регіону України)
Спеціальність 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічного аналізу Тернопільської академії народного господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат економічних наук, професор
Федорович Роман Володимирович
Тернопільська академія народного господарства,
кафедра економічного аналізу,
директор інституту економіки і управління
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор
Мних Євген Володимирович
завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
Львівський національний університет ім. Івана Франка;
кандидат економічних наук
Данилюк Ірина Вадимівна
Тернопільська академія народного господарства,
доцент кафедри аудиту.
Провідна установа Львівський національний університет “Львівська політехніка”, Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки, фінансів і обліку, м. Львів.
Захист відбудеться “ 7 “ червня 2001 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.01 в Тернопільській академії народного господарства Міністерства освіти і науки України за адресою: 46004 м. Тернопіль, вул. Львівська, 11.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільської академії народного господарства за адресою: 46004 м. Тернопіль, вул. Львівська, 11.
Автореферат розісланий “ 6 “ травня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент З.В. Задорожний
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми обумовлена тим, що діючий механізм аналізу формування та виконання виробничої програми на сучасному етапі розвитку економіки забезпечує низьку її ефективність.
Аналіз формування та виконання виробничої програми є важливим і специфічним видом управлінської діяльності на швейному підприємстві. Цей процес є надзвичайно відповідальною і складною проблемою, від ефективного вирішення якого залежить конкурентна позиція підприємства на ринку. Основні труднощі при аналізі формування виробничої програми зумовлені з одного боку необхідністю узгодження великого числа різноманітних та різнобічних параметрів діяльності підприємства, а з другого – невизначеністю більшості основних факторів, які через вплив на параметри виробничої програми породжують неоднозначність результатів її реалізації.
Теоретичною і методичною основою дисертаційного дослідження послужили праці вітчизняних і зарубіжних економістів, спеціалістів в швейній галузі, з аналізу господарської діяльності, обліку, маркетингу.
Були вивчені і опрацьовані розробки, які містяться у фундаментальних дослідженнях Т.Л. Авсєєва, Г.І. Афанасьєвої, Г.П. Іспіряна, М.Р. Ковбасюка, М.Я. Крупніка, А.Л. Степанюка. Питання взаємозв’язку бухгалтерського обліку, контролю та аналізу з формуванням виробничої програми на підприємствах висвітленні у працях: З.В. Гуцайлюка, З.В. Задорожного, Є.В. Мниха, Б.М. Литвина, В.С. Рудницького, Є.В.Савельєва, І.Д. Фаріона, Р.В. Федоровича, С.І. Шкарабана, Д.А. Штефанича та інших. Широко використовувались роботи зарубіжних авторів Х.Д. Айльхауэра, У. Альтенбурга, Е. Дихтля, Ф. Котлера, X. Хершгена, які були присвяченні питанням конкуренції, сегментації, попиту, моді, маркетингу.
Однак, оцінюючи практику прийняття управлінських рішень при аналізі формування виробничої програми на швейних підприємствах України, можна зробити висновок, що вона не в повній мірі відповідає сучасним вимогам господарювання, які склалися в нових умовах ринкових відносин. Це спонукає підприємства проводити аналітичні дослідження ефективного використання ресурсів підприємства та зовнішнього економічного середовища.
Актуальною є необхідність удосконалення механізму формування та виконання виробничої програми на основі аналізу ринку, поведінки й потреб споживачів, дій конкурентів, внутрішнього потенціалу підприємства й інше.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: АНАЛІЗ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОНАННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПРОГРАМИ В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН (на прикладі швейних підприємств Західного регіону України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок