Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ МОЛОЧНО-СОЄВИХ ПРОДУКТІВ ПОДОВЖЕНОГО ТЕРМІНУ ЗБЕРІГАННЯ

РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ МОЛОЧНО-СОЄВИХ ПРОДУКТІВ ПОДОВЖЕНОГО ТЕРМІНУ ЗБЕРІГАННЯ

Назва:
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ МОЛОЧНО-СОЄВИХ ПРОДУКТІВ ПОДОВЖЕНОГО ТЕРМІНУ ЗБЕРІГАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,15 KB
Завантажень:
150
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ДАНЧУК ЮЛІЯ ІВАНІВНА
УДК 637.146:664.85:635.655
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ МОЛОЧНО-СОЄВИХ ПРОДУКТІВ ПОДОВЖЕНОГО ТЕРМІНУ ЗБЕРІГАННЯ
Спеціальність 05.18.04 –
технологія м’ясних, молочних та рибних продуктів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Технологічному інституті молока та м’яса Української академії аграрних наук:
Науковий керівник : |
кандидат технічних наук, доцент
Ромоданова Валентина Олександрівна
професор кафедри технології харчування Відкритого міжнародного університету розвитку людини „Україна”
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук
Кігель Наталія Федорівна
завідувач відділу біотехнології Технологічного інституту молока та м’яса УААН
кандидат технічних наук, доцент
Дідух Наталія Андріївна
доцент кафедри технології молока та сушіння харчових продуктів Одеської національної академії харчових технологій Міністерства освіти і науки України
Провідна установа: | Київський національний торговельно-економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра товарознавства та експертизи продовольчих товарів,
м. Київ
Захист відбудеться „5” липня 2006 р. о 12.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.088.02 Одеської національної академії харчових технологій за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Канатна, 112.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Одеської національної академії харчових технологій за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Канатна, 112.
Автореферат розісланий „5” червня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, д.т.н. Г.М.Станкевич
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Повноцінне харчування – одна з основних проблем, вирішення якої є предметом постійної турботи фахівців. Раціональне харчування залежить від оптимальних теоретично обґрунтованих норм харчування, можливостей суспільства та особистості в забезпеченні їжею. Найчастіше ця залежність ґрунтується на нестачі окремих харчових продуктів у раціоні харчування або їхній зависокій вартості, в першу чергу, це стосується білка.
Сьогодні у світі існує істотний дефіцит харчового білка і ця тенденція збережеться принаймні в найближче десятиріччя. На кожного мешканця Землі припадає біля 60 г білка на добу, за норми 70 г. Загальний дефіцит білка оцінюється на планеті в 10-25 млн т в рік. З 6 млрд людей, які проживають на Землі, приблизно половина потерпає від нестачі білка, що є не тільки економічною, а й соціальною проблемою.
Одним із шляхів вирішення проблеми білкового дефіциту є ефективна переробка молока за раціонального використання білка, пошук нових джерел білка, часткова заміна білків тваринного походження на рослинні.
З усіх рослинних білків перевага соєвого білка полягає в тому, що він за хімічним складом наближається до білків тваринного походження.
Для того, щоб поліпшити структуру харчування населення і профілактику захворювань у вересні 2004 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову „Про затвердження Державної науково-технічної програми розроблення і впровадження технологій виробництва соєвих продуктів на 2005-2007 роки”.
В Україні виробництво молочних продуктів з заміщенням частки тваринних білків на соєві практикують недостатньо і зводять, в основному, до використання соєвих ізолятів та концентратів імпортного виробництва у технології плавлених сирів та деяких дитячих молочних сумішей. Теоретичні дослідження стосовно можливості використання соєвих білків у молочних продуктах проводились недостатньо. Тому розробка технології молочно-соєвих продуктів аналогічних сиру кисломолочному є своєчасною та актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота за темою дисертації виконувалась у Національному університеті харчових технологій та у лабораторії технології молока та молочних продуктів Технологічного інституту молока та м’яса Української академії аграрних наук у межах науково-дослідної роботи „Розробити технологію комбінованих продуктів з використанням компонентів молока, сої та смако-ароматичних добавок” (2004-2005 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ МОЛОЧНО-СОЄВИХ ПРОДУКТІВ ПОДОВЖЕНОГО ТЕРМІНУ ЗБЕРІГАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок