Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Математичне моделювання та ПАРАМЕТРИЧНИЙ СИНТЕЗ безступінчаСтих трансмісій колісних тракторів

Математичне моделювання та ПАРАМЕТРИЧНИЙ СИНТЕЗ безступінчаСтих трансмісій колісних тракторів

Назва:
Математичне моделювання та ПАРАМЕТРИЧНИЙ СИНТЕЗ безступінчаСтих трансмісій колісних тракторів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,80 KB
Завантажень:
87
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Самородов Борис Вадимович
УДК 629.114.026
Математичне моделювання та
ПАРАМЕТРИЧНИЙ СИНТЕЗ
безступінчаСтих трансмісій колісних тракторів
Спеціальність 01.05.02 – математичне моделювання
та обчислювальні методи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Годлевський Михайло Дмитрович, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, завідувач кафедри автоматизованих систем управління.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Раскін Лев Григорович, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри економічної кібернетики та маркетингового менеджменту;
заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Лебедєв Анатолій Тихонович, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П.Василенка, завідувач кафедри тракторів і автомобілів.
Провідна установа: Харківський національний університет радіоелектроніки (м. Харків)
 
Захист відбудеться “21” червня 2007 р. о 14-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.07 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут”, за адресою: 61002, Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, 61002, Харків, вул. Фрунзе, 21.
Автореферат розісланий “16” травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І. П. Гамаюн
загальна характеристика роботи
Актуальність теми дисертації. Нерозвиненість наукової методології, відсутність адекватних математичних моделей та результатів математичного моделювання безступінчастих гідрооб’ємно-механічних трансмісій (ГОМТ), природно призвело до того, що на сьогодні недостатньо розвинений системний підхід до розрахунково-теоретичного обґрунтування ГОМТ. В тракторобудуванні відсутнє використання регулярних методів оптимізації конструктивних параметрів трансмісій і, як наслідок, нерозвинений параметричний синтез таких систем, як двигун внутрішнього згорання (ДВЗ) – трансмісія – машинотракторний агрегат (МТА). Тому розробка та впровадження в серійне виробництво безступінчастих двопотокових трансмісій в Україні стримується. У той же час у розвинутих країнах світу такі безступінчасті ГОМТ вже понад 20 років широко використовуються на колісних тракторах, що сприяє підвищенню їх експлуатаційних характеристик, ергономічності, продуктивності та конкурентоспроможності на світовому ринку.
Сьогоденні тенденції до інтегрального завантаження трактора як енерго-насиченого мобільного засобу для реалізації сучасних прогресивних сільськогосподарських технологій з урахуванням вартісних витрат на агрегатування і паливно-мастильні матеріали, заробітної плати механізаторів, погектарної витрати палива і погектарних витрат в гривнях висувають важливу задачу в галузі математичного моделювання та обчислювальних методів – задачу створення адекватних математичних моделей та параметричного синтезу складних технічних систем типу ДВЗ – ГОМТ – МТА з метою підвищення їх техніко-економічних показників (ТЕП).
Недостатність розвитку системного підходу до розрахунково-теоретичного обґрунтування гідрооб’ємно-механічних трансмісій, недостатність розвитку ідеології та наукової методології математичного моделювання роботи ГОМТ та її окремих елементів у складі тракторів ще на етапі побудови кінематичної схеми трансмісії вносить суттєвий елемент складності. При виборі набору конструктивних параметрів трансмісії поки що не застосовуються регулярні методи оптимізації та адекватні критерії оптимальності. В результаті ГОМТ, що виготовлені по таких схемах, які не пройшли всебічної наукової експертизи, проявляють свої недоліки на дослідницьких стендах та полігонах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Математичне моделювання та ПАРАМЕТРИЧНИЙ СИНТЕЗ безступінчаСтих трансмісій колісних тракторів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок