Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> методи покращення характеристик п’єзомагнітних перетворювачів числа обертів валів робочих механізмів

методи покращення характеристик п’єзомагнітних перетворювачів числа обертів валів робочих механізмів

Назва:
методи покращення характеристик п’єзомагнітних перетворювачів числа обертів валів робочих механізмів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,66 KB
Завантажень:
50
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
черкаський державний технологічний УНіВЕРСИТЕТ
марченко сергій Вікторович
УДК 534.232.4
методи покращення характеристик п’єзомагнітних перетворювачів числа
обертів валів робочих механізмів
05.13.05 – Елементи та пристрої
обчислювальної техніки та систем керування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Черкаси – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Черкаському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент Мусієнко Максим Павлович, Черкаський державний технологічний університет, доцент кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій в приладобудуванні.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Кочкарьов Юрій Олександрович, Черкаський державний технологічний університет, професор кафедри інформатики та інформаційної безпеки;
доктор фізико-математичних наук, професор Курмашев Шаміль Джамашевич, Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова, директор експертного центру „Сенсорна електроніка”
Провідна установа Вінницький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра автоматики і інформаційно-вимірювальної техніки, м. Вінниця.
Захист відбудеться “ 25 ” листопада 2005 р. о 1300 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К .052.01 в Черкаському державному технологічному університеті за адресою: 18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Черкаського державного технологічного університету за адресою: 18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460.
Автореферат розісланий “ 21 ” жовтня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради В.В. Палагін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Робота присвячена подальшому вдосконаленню і створенню нових елементів і пристроїв для систем управління, приладобудування і обчислювальної техніки, зокрема, п’єзомагнітних перетворювачів числа обертів валів робочих механізмів.
Розвиток автоматичних систем управління підвищив вимоги, що пред’являються до первинних перетворювачів. Виникла необхідність створення нових перетворювачів, і зросли вимоги до вже відомих.
Від характеристик перетворювачів значною мірою залежать точність і надійність роботи систем керування і регулювання, приладів контролю технологічних процесів, навколишнього середовища, безпека роботи теплових, ядерних, хімічних установок, літальних апаратів і морських об’єктів, тому роботи із створення нових і вдосконалення відомих перетворювачів є дуже актуальними.
Протягом останніх десятиріч був досягнутий значний прогрес у даній області, і, як наслідок, було створено безліч різних типів перетворювачів числа обертів: електромагнітних, фотоелектричних, контактних, які використовуються для систем керування, в літальних апаратах, вимірювальній техніці та ін.
Проте всі вони мають ряд недоліків: вплив зовнішніх електричних і магнітних полів, низька чутливість, велика похибка вимірювання, наявність додаткових джерел живлення і т.д.
Тому розробка і вдосконалення перетворювачів, що мають високу чутливість, малу масу і габарити, низьке енергоспоживання є дуже актуальним.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота проводилася відповідно до прикладної держбюджетної науково-дослідної роботи „Розробка методів синтезу п’єзокерамічних перетворювачів статичних та динамічних тисків і лінійних та вібраційних прискорень з заданими характеристиками” (держ. реєстр. № 0103U003690).
Мета і задачі дослідження. Метою даного дослідження є розробка методів і засобів покращення характеристик п’єзомагнітних перетворювачів числа обертів для створення на їх основі пристроїв систем керування з високими якісними і експлуатаційними показниками.
Для досягнення поставленої мети в роботі вирішені наступні задачі:
1. Проаналізовані переваги і недоліки відомих методів і засобів визначення числа обертів робочих валів.
2. Побудовані і досліджені структурні схеми, передаточні функції і перехідні характеристики п’єзомагнітних перетворювачів числа обертів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: методи покращення характеристик п’єзомагнітних перетворювачів числа обертів валів робочих механізмів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок