Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ РЕСУРСНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОГРАМ МОНІТОРИНГУ ДОВКІЛЛЯ

МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ РЕСУРСНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОГРАМ МОНІТОРИНГУ ДОВКІЛЛЯ

Назва:
МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ РЕСУРСНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОГРАМ МОНІТОРИНГУ ДОВКІЛЛЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,95 KB
Завантажень:
455
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний авіаційний університет
ІВАНЕЦЬ ОЛЬГА БОРИСІВНА
УДК 504.064.3(99):001.891.57(043.3)
МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ РЕСУРСНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОГРАМ МОНІТОРИНГУ ДОВКІЛЛЯ
05.13.22 – управління проектами та програмами
АВТОРЕФРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному авіаційному університеті, кафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор КУЗОВИК В’ячеслав Данилович, завідувач кафедри біокібернетики та аерокосмічної медицини Національного авіаційного університету.
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, професор ІГНАТЕНКО
Олександр Семенович професор Національної академії державного управління при Президентові України–
кандидат технічних наук, доцент ЦЮЦЮРА Світлана Володимирівна доцент кафедри інформаційних технологій Київського національного університету будівництва і архітектури
Провідна установа – Одеський національний морський університет
Захист відбудеться „3” квітня 2007 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.01 при Національному транспортному університеті за адресою: м.Київ, вул.Суворова, 1, ауд.333.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м.Київ, вул.Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий „27”лютого 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Мельниченко О.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Міжнародне співтовариство приділяє величезну увагу ряду проблем, пов'язаних з глобальними змінами клімату і погоди та стану планетарної екосистеми, зокрема виснаженню озонового шару. Антарктика — загальновизнаний полігон з вивчення цих проблем, про що свідчать численні конвенції та протоколи, до яких приєдналась Україна.
Необхідність та актуальність виконання програм моніторингу довкілля Україною обумовлено стратегічними, геополітичними інтересами України в даному регіоні, багатому на біологічні та мінеральні ресурси, а також можливістю швидко інтегруватись у світову науку завдяки вільному обміну інформацією та широкому міжнародному співробітництву, визначеному Угодою про Антарктику 1959 року. Україна підписала цю Угоду в 1992 році, а з 1996р., маючи антарктичну станцію „Академік Вернадський”, є оператором в Антарктиці. Міжнародне співтовариство приділяє величезну увагу ряду проблем, пов'язаних з глобальними змінами клімату і погоди та стану планетарної екосистеми, зокрема виснаженню озонового шару.
Включення української антарктичної станції „Академік Вернадський” до числа 17 базових станцій Глобальної системи спостережень за змінами клімату планети свідчить про визнання світовою спільнотою наукового-технічного потенціалу України і накладає на Україну зобов'язання виконувати систематичні моніторингові, гідрометеорологічні, (в тому числі спостереження озонового шару), магнітометричні, гідрологічні дослідження на належному науковому рівні.
Реалізація національних та економічних інтересів Україні в Антарктиці здійснюється за допомогою проведення довготермінової комплексної Державної програми досліджень України в Антарктиці на 2002-2010 роки, схваленої Кабінетом Міністрів України від 13.09.01 №422-р.
Програма розроблена відповідно до Рішення Комітету Верховної Ради з питань науки, освіти (протокол №74 від 11 квітня 2000 р.) та Розпорядження Міністерства освіти і науки України (№33 від 7 липня 2000 р.) на період до 2010 року.
Програма має комплексний характер і відображає два основних аспекти досліджень — дослідження на антарктичній станції „Академік Вернадський”, включаючи цілорічні моніторингові спостереження та сезонні дослідження, і дослідження під час антарктичного рейсу на науково-дослідному судні в Атлантичній частині Антарктики і акваторії моря Белінсгаузена, прилеглої до архіпелагу Аргентинські острови. Такі дослідження є типовим представником програм моніторингу довкілля.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ РЕСУРСНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОГРАМ МОНІТОРИНГУ ДОВКІЛЛЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок