Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОКАРАННЯ ЗА ЗЛОЧИНИ У СФЕРІ ОБІГУ НАРКОТИЧНИХ ЗАСОБІВ

ПОКАРАННЯ ЗА ЗЛОЧИНИ У СФЕРІ ОБІГУ НАРКОТИЧНИХ ЗАСОБІВ

Назва:
ПОКАРАННЯ ЗА ЗЛОЧИНИ У СФЕРІ ОБІГУ НАРКОТИЧНИХ ЗАСОБІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,25 KB
Завантажень:
73
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
ГОРОХ Олексій Петрович
УДК 343.57+343.24
ПОКАРАННЯ ЗА ЗЛОЧИНИ
У СФЕРІ ОБІГУ НАРКОТИЧНИХ ЗАСОБІВ
12.00.08 – кримінальне право та кримінологія;
кримінально-виконавче право
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному університеті внутрішніх справ, МВС України
Науковий керівник доктор юридичних наук, професор
Музика Анатолій Ананійович, Державний науково-дослідний інститут МВС України, головний науковий співробітник
Офіційні опоненти:
доктор юридичних наук, професор
Костенко Олександр Миколайович,
Інститут держави і права ім. В.М. Корецького
Національної академії наук України, завідувач відділу проблем
кримінального права, кримінології та судоустрою,
член-кореспондент Академії правових наук України,
заслужений діяч науки і техніки України;
кандидат юридичних наук, професор
Куц Віталій Миколайович,
Академія прокуратури України,
директор науково-дослідного центру.
Захист відбудеться “24” жовтня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.007.03 в Київському національному універ-ситеті внутрішніх справ за адресою: 03035, м. Київ, Солом’янська пл., 1.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Київського національ-ного університету внутрішніх справ (03035, м. Київ, Солом’янська пл., 1).
Автореферат розісланий “19 вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М.В. Лошицький


загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. Суспільна небезпека незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів У подальшому, якщо інше спеціально не застережене, вживатиметься один термін – “наркотичні засоби” (чи “наркотики”), що означає сукупність предметів злочинів – наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів; це стосується і назви праці. Для позначення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів використовуватимуться як синоніми термінологічні звороти “злочини у сфері обігу наркотичних засобів”, “злочини у сфері обігу наркотиків”, “наркотичні” злочини. є цілком очевидною. На офіційному рівні визнано, що поширення в Україні наркоманії створює безпосередню загрозу генофонду нації, забезпеченню правопорядку і національній безпеці держави.
У 1991 р. в наркологічних установах МОЗ України перебували на обліку 31 тис. осіб, які зловживали наркотиками, а в 2006 р. їх кількість вже становила понад 154,4 тис., тобто протягом зазначеного періоду зросла майже у п’ять разів. За даними МВС України, кількість зареєстрованих злочинів у сфері обігу наркотичних засобів за останні десять років збільшилася в чотири рази і в 2006 р. становила близько 65 тис. У загальній структурі злочинності аналізовані діяння посідають “почес-не” друге місце і за чисельністю поступаються лише злочинам проти власності. Все це зумовлює щорічне зростання кількості осіб, засуджених за їх вчинення. Якщо в 1990 р. було засуджено 3 осіб, що вчинили “наркотичні” злочини, то в 1995 р. – вже 17 , в 2000 р. – 25 , а в 2006 р. – 31 або 19, 8% від усіх засуджених.
Проблеми протидії незаконному обігу наркотиків та поширенню наркоманії у різні роки досліджувалися такими радянськими і сучасними авторами, як Л.А. Андрєєва, А.М. Бабенко, Ю.В. Баулін, В.А. Бублейник, Г.Ю. Бувайлик, А.О. Габіані, С.А. Гадойбоєв, Е.Г. Гасанов, В.О. Глушков, О.Я. Гришко, О.М. Гумін, Р.М. Готліб, О.М. Джужа, І.М. Дружинін, А.П. Закалюк, М.М. Кадиров, К.А. Карпович, О.В. Козаченко, О.В. Колесник, К.Ш. Курманов, І.П. Лановенко, С.Г. Лосєв, В.Б. Малінін, Е.Г. Мартинчик, А.А. Майоров, Н.А. Мирошниченко, Д.Є. Метревелі, А.А. Музика, О.В. Наден, І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ПОКАРАННЯ ЗА ЗЛОЧИНИ У СФЕРІ ОБІГУ НАРКОТИЧНИХ ЗАСОБІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок