Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ПЛАЗОВО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА У СУДНОБУДУВАННІ

ІНФОРМАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ПЛАЗОВО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА У СУДНОБУДУВАННІ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ПЛАЗОВО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА У СУДНОБУДУВАННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,96 KB
Завантажень:
13
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Український державний морський технічниЙ університет
імені адмірала Макарова
Яглицький Юрій Костянтинович
УДК 681.518.001.33.008.629.5(05)
ІНФОРМАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ПЛАЗОВО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА У СУДНОБУДУВАННІ
Спеціальність 05.13.22 - “Управління проектами та розвиток виробництва”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Миколаїв - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському державному морському технічному університеті імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України (м. Миколаїв).
Науковий керівник - | доктор технічних наук, професор Кошкін Костянтин Вікторович, Український державний морський технічний університет імені адмірала Макарова, декан кораблебудівного факультету, завідувач кафедри інформаційних технологій.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Казарезов Анатолій Якович, Миколаївський державний гуманітаний університет імені Петра Могили, завідувач кафедри економічної теорії і економетрії;
кандидат технічних наук, доцент Фатеєв Микола Володимирович, Український державний морський технічний університет імені адмірала Макарова, завідувач кафедри основ підприємництва та управління виробництвом.
Провідна установа: | Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України,
м. Київ.
Захист відбудеться “ 01 ” липня 2003р. о 1400 годині на засіданні спеціальної вченої ради Д 38.060.01 Українського державного морського технічного університету імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України за адресою: 54025, м. Миколаїв, пр. Героїв Сталінграда, 9.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Українського державного морського технічного університету імені адмірала Макарова, м. Миколаїв, пр. Героїв Сталінграда, 9.
Автореферат розісланий 29 травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, професор Рижков С.С


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми обумовлена необхідністю підвищення в сучасних економічних умовах ефективності суднобудівного виробництва за рахунок скорочення всіх життєвих етапів судна, зниження його собівартості, що є головними вимогами до плазово-технологічної підготовки виробництва (ПТПВ) судна, яка забезпечує основні технологічні процеси його створення. Підвищення технічного рівня ПТПВ потребує використання нових інформаційних технологій, систем управління проектами ПТПВ та інтегрованих інформаційних систем, які дозволяють в стислі терміни створювати інформаційний простір для отримання необхідних даних для суднобудівного виробництва.
Характерні властивості суднобудівного виробництва визначають специфіку взаємодії кожного виду комплексної підготовки виробництва суден (конструкторської, технологічної, організаційної, матеріально-технічної і підготовки кадрів) з інформаційно взаємозалежною проектною, конструкторською, плазово-технологічною і організаційною документацією верфі. Через те, що в створенні судна беруть участь багато підрозділів, створюючи своєрідний інформаційний продукт - комп’ютеризовану інформаційну модель судна, цілком очевидно, що якість і оптимальні терміни розробки цього продукту впливають на тривалість створення судна і витрати виробництва. Виходячи з особливостей існуючої організації верфі, ПТПВ є “стикуваль-ним модулем” між проектуванням, конструюванням і технологічною підготовкою виробництва та у певному значенні виконує функції надбудови суднобудівного виробництва.
На даний час ПТПВ є найбільш трудомістким і недостатньо ефективним процесом на суднобудівних підприємствах України. Причиною цього є недосконалість формалізованих моделей і методів розробки організаційної структури механізмів функціонування ПТПВ в існуючих системах. Сучасні автоматизовані системи проектування і ПТПВ - TRIBON, FORAN, CATIA, ДЕЙМОС та інші в основному зорієнтовані на інформаційне забезпечення процесів проектування, плазово-технологічної підготовки, виготовлення та складання усіх типів суден.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ПЛАЗОВО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА У СУДНОБУДУВАННІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок