Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОЕКТУВАННЯ ЛІТАКОВИХ ПОВІТРЯНИХ РОЗПОДІЛЬНИХ МЕРЕЖ З УРАХУВАННЯМ ЇХ ГАЗОДИНАМІЧНИХ І РЕСУРСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

ПРОЕКТУВАННЯ ЛІТАКОВИХ ПОВІТРЯНИХ РОЗПОДІЛЬНИХ МЕРЕЖ З УРАХУВАННЯМ ЇХ ГАЗОДИНАМІЧНИХ І РЕСУРСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

Назва:
ПРОЕКТУВАННЯ ЛІТАКОВИХ ПОВІТРЯНИХ РОЗПОДІЛЬНИХ МЕРЕЖ З УРАХУВАННЯМ ЇХ ГАЗОДИНАМІЧНИХ І РЕСУРСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,35 KB
Завантажень:
423
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
АВІАЦІЙНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ КОМПЛЕКС“
АНТОНОВ”
ШМИРЬОВ Володимир Федорович
УДК 629. 735.33.048
ПРОЕКТУВАННЯ
ЛІТАКОВИХ ПОВІТРЯНИХ РОЗПОДІЛЬНИХ МЕРЕЖ
З УРАХУВАННЯМ ЇХ ГАЗОДИНАМІЧНИХ І РЕСУРСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК
Спеціальність 05.07.02 - проектування літальних апаратів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Авіаційному науково-технічному комплексі “Антонов” Державного комітету промислової політики України, м. Київ.
Науковий керівник: Бичков Сергій Андрійович, доктор технічних наук, професор, головний інженер АНТК “Антонов” Державного комітету промислової політики України, м. Київ.
Офіційні опоненти: Риженко Олександр Іванович, доктор технічних наук, професор Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського “ХАІ” Міністерства освіти і науки України, м. Харків;
Дібір Олександр Геннадійович, кандидат технічних наук, доцент Національного автомобільно-дорожнього технічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Провідна установа: Національний авіаційний університет Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 17 травня 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д . .03 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського "ХАІ".
Автореферат розісланий 15.04.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Саприкін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Повітряні розподільні мережі з'явилися на серійних літаках у сорокових роках минулого століття для забезпечення наддування й обігрівання герметичної кабіни пілота.
У цей час кількість споживачів повітря на борту літака зросла в десятки разів, а самі мережі перетворилися в об'єднані бортові повітряні розподільні мережі.
Актуальність теми. Основним призначенням літакових повітряних розподільних мереж (ЛПРМ) є доставка газу до споживача в необхідному обсязі, із визначеним надлишковим тиском і при визначеній температурі, і при цьому мережа повинна мати мінімальну масу і забезпечувати безвідмовну роботу протягом заданого ресурсу.
Вирішення таких різнорідних і складних технічних задач здійсненне тільки на основі розробки нових моделей проектування повітряних мереж, нових технологій при їх виготовленні, комплексу конструктивно-технологічних рішень, що забезпечують підтримання ресурсу в процесі виробництва і на етапі цільового використання.
З виходом вітчизняних транспортних і пасажирських літаків сім'ї Ан на міжнародні ринки ця тема стоїть особливо актуально, оскільки досконалість ЛПРМ багато в чому визначає їх конкурентоздатність.
Зв'язок роботи з науковими програмами і темами. Дисертаційні дослідження здійснені в рамках національної програми створення літаків нового покоління: транспортного Ан–70 і пасажирського Ан–140 (Постанова Кабінету Міністрів України №53 від 05.02.1999).
Мета і задачі дослідження. Розробка проектувального методу і комплексу конструктивно-технологічних рішень, які забезпечують задані газодинамічні і ресурсні характеристики ЛПРМ при проектуванні та на етапі їх цільового застосування.
Для досягнення цієї мети передбачається вирішення таких задач: –
розробити метод визначення проектних параметрів ЛПРМ з урахуванням особливостей потокорозподілу в мережі і її ресурсних характеристиках; –
одержати моделі, що найбільш точно описують вплив конструктивних параметрів на потокорозподіл у гілках коротких і “неплоских” мереж; –
уточнити вплив конструктивних елементів мережі на енергетичні втрати в газових потоках, у тому числі при критичних і близькокритичних течіях; –
розробити методику і дослідити втомні характеристики трубопроводів з урахуванням розмаїтості їх конструктивних форм, матеріалів і технологій їх виготовлення; –
провести відпрацювання запропонованих моделей на адекватність при стендових і льотних випробуваннях натурних ЛПРМ літаків сім'ї Ан; –
розробити систему конструктивно–технологічних рішень, що забезпечують підтримання заявлених параметрів ЛПРМ протягом усього життєвого циклу літака.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПРОЕКТУВАННЯ ЛІТАКОВИХ ПОВІТРЯНИХ РОЗПОДІЛЬНИХ МЕРЕЖ З УРАХУВАННЯМ ЇХ ГАЗОДИНАМІЧНИХ І РЕСУРСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок