Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> згинальні НЕСУчІ КОНСТРУКЦІЇ ЗІ СТАЛЕВИХ ДВОТАВРІВ ІЗ ПОРОЖНИНАМИ, ЗАПОВНЕНИМИ БЕТОНОМ

згинальні НЕСУчІ КОНСТРУКЦІЇ ЗІ СТАЛЕВИХ ДВОТАВРІВ ІЗ ПОРОЖНИНАМИ, ЗАПОВНЕНИМИ БЕТОНОМ

Назва:
згинальні НЕСУчІ КОНСТРУКЦІЇ ЗІ СТАЛЕВИХ ДВОТАВРІВ ІЗ ПОРОЖНИНАМИ, ЗАПОВНЕНИМИ БЕТОНОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,71 KB
Завантажень:
294
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ПОЛТАВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ЮРІЯ КОНДРАТЮКА
ЯХІН Сергій Валерійович
УДК 624.015.5
згинальні НЕСУчІ КОНСТРУКЦІЇ ЗІ СТАЛЕВИХ ДВОТАВРІВ
ІЗ ПОРОЖНИНАМИ, ЗАПОВНЕНИМИ БЕТОНОМ
05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі конструкцій із металу, дерева та пластмас Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Стороженко Леонід Іванович,
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, професор
Чихладзе Елгуджа Давидович,
Харківська державна академія залізничного
транспорту, завідувач кафедри будівельної
механіки і гідравліки
кандидат технічних наук, доцент
Роговий Станіслав Іванович,
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Провідна установа – Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України
Захист відбудеться ”21” січня 2003 р., о 1300, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.052.02 при Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою: 36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка за адресою: 36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий ”16” грудня 2002 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В. ЧернявськийЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зменшення матеріалоємності несучих конструкцій є головною проблемою сучасного будівництва. Цього можна досягти, застосовуючи високоміцні й ефективні матеріали, створюючи нові конструктивні форми поперечних перерізів. Одним із можливих шляхів зменшення матеріалоємності несучих елементів є раціональне поєднання прокатних профілів та залізобетону. Ефективність конструкцій, що згинаються, зі сталезалізобетону порівняно з традиційними залізобетонними забезпечується за рахунок більш ефективного використання жорсткої арматури шляхом розміщення її на всю висоту перетину. Це дає можливість збільшити робочу висоту перетину й одержати відповідний приріст міцності та жорсткості або зменшити розміри поперечного перетину конструкції. Доцільність використання сталезалізобетонних конструкцій у практиці будівництва неодноразово відзначена на міжнародних симпозіумах і конференціях, а також підтверджена досвідом їх широкого практичного застосування в усьому світі. Однак дотепер не розв'язані проблеми проектування цих конструкцій, які полягають у визначенні кількості арматури, розмірів поперечного перерізу та способів армування складних конструктивних елементів. Існують лише рекомендації до розрахунку окремих видів конструкцій, за рівнем розвитку котрі значно відстають від методів розрахунку залізобетонних елементів. Для підвищення ефективності та більш широкого розповсюдження конструкцій із армуванням сталевими профілями, розміщеними на всю висоту перетину, необхідне розроблення теорії і методів їх розрахунку. Вищевикладене визначає актуальність теми дисертаційної роботи й дозволяє кваліфікувати дослідження опору елементів зі сталевих двотаврів із боковими порожнинами, заповненими бетоном, дії згинаючого моменту і поперечних сил та розробленням методів їх розрахунку як наукову задачу, що має велике народногосподарське значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Виконана робота являє собою частину загальної наукової програми досліджень за темою “Дослідження напружено-деформованого стану та впровадження у будівництво сталезалізобетоних конструкцій” кафедри конструкцій із метала, дерева та пластмас Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.
Мета і задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: згинальні НЕСУчІ КОНСТРУКЦІЇ ЗІ СТАЛЕВИХ ДВОТАВРІВ ІЗ ПОРОЖНИНАМИ, ЗАПОВНЕНИМИ БЕТОНОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок