Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,22 KB
Завантажень:
284
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ТЕПЛІНСЬКИЙ ГЕННАДІЙ ВІКТОРОВИЧ
УДК 65.012.32
ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.01 - Економіка, організація і управління
підприємствами
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник - доктор економічних наук, доцент
Воронкова Алла Еженівна,
Східноукраїнський національний
університет імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Решетілова Тетяна Борисівна, Національний гірничий університет Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою маркетингу (м. Дніпропетровськ);
кандидат економічних наук, доцент Кузьменко Лариса Михайлівна, Інститут економіки промисловості НАН України, провідний науковий співробітник відділу проблем управління виробництвом (м. Донецьк).
Провідна установа – Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту у виробничій сфері (м. Донецьк).
Захист відбудеться 9 квітня 2003 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 6 березня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. У менеджменті значну роль відіграють управлінські рішення. Вітчизняній практиці прийняття та реалізації управлінських рішень властиві численні похибки на всіх рівнях управління економікою. Причин тому багато, але найголовніша серед них – недостатня обґрунтованість управлінських рішень. У сучасній науковій літературі з менеджменту висвітлення проблеми прийняття управлінських рішень традиційно розглядається або в агрегованому вигляді, або відповідно до окремої управлінської функції, або щодо конкретних методів прийняття управлінських рішень. Але в комплексі всі аспекти цієї складної проблеми ще не опрацьовано.
Прийняття обґрунтованих управлінських рішень суттєво впливає на забезпечення конкурентоспроможності підприємств, яка виступає обов'язковим елементом ринкового господарювання. Присутність на ринку України не тільки вітчизняних, але й зарубіжних підприємств істотно активізувала конкурентну боротьбу. Багато українських підприємств виявилися не готовими до активної поведінки на ринку. Причиною тому є невміння менеджерів швидко реагувати на зміну ринкової ситуації та приймати обґрунтовані управлінські рішення щодо забезпечення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств.
Незважаючи на досить велику кількість наукових розробок вітчизняних і зарубіжних учених-економістів з питань управління конкурентоспроможністю, теоретичне обґрунтування прийняття управлінських рішень із забезпечення конкурентоспроможності поки що є недостатнім. На вітчизняних підприємствах прийняття управлінських рішень щодо забезпечення конкурентоспроможності гальмується через недостатність практичного досвіду управління конкурентоспроможністю. У зв'язку з цим важливою та своєчасною є наукова розробка теоретичних положень і практичних рекомендацій щодо прийняття управлінських рішень у сфері забезпечення конкурентоспроможності підприємств, організаційної та інформаційної підтримки їх прийняття і реалізації. Об’єктивна необхідність теоретичного обґрунтування та розробки практичних рекомендацій щодо прийняття таких рішень й обумовили вибір теми дисертаційної роботи та її актуальність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок