Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення професійного виховання військовослужбовців за контрактом у Прикордонних військАХ України

Удосконалення професійного виховання військовослужбовців за контрактом у Прикордонних військАХ України

Назва:
Удосконалення професійного виховання військовослужбовців за контрактом у Прикордонних військАХ України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,24 KB
Завантажень:
410
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ
ім. Богдана Хмельницького
КАТКОВСЬКИЙ Андрій Вадимович
УДК 37.035.7
Удосконалення професійного виховання
військовослужбовців за контрактом
у Прикордонних військАХ України
Спеціальність 20.02.02
Військова педагогіка та психологія
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Здобувач Катковський А. В.
Хмельницький - 2000


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національній академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького Державного комітету у справах охорони державного кордону України.
Науковий керівник - кандидат педагогічних наук, доцент
ГАЛІМОВ Анатолій Володимирович,
Національна академія Прикордонних військ України
ім. Богдана Хмельницького,
науково-дослідний відділ, начальник відділу.
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор СМЕТАНСЬКИЙ Микола Іванович, Вінницький державний педагогічний університет, кафедра педагогіки, завідувач кафедри;
кандидат педагогічних наук, доцент ГЛАДКОВА Валентина Миколаївна, Технологічний університет Поділля, кафедра педагогіки та психології, завідувач кафедри.
Провідна установа - Національна академія оборони України, кафедра суспільно-гуманітарних наук, Міністерство оборони України, м. Київ.
Захист відбудеться « 26 » травня 2000 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.705.02 Національної академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького (Україна, м. Хмель-ницький, вул Шевченка, 46).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького (Україна, м. Хмель-ницький, вул. Шевченка, 46).
Автореферат розісланий « 25 » квітня 2000 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат військових наук
професор В. Бастрічев
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В умовах формування силових структур та військових формувань держави, що відбувається на фоні політичних, соціальних та економічних змін, особливе значення приділяється процесу підготовки професійних кадрів.
Протягом усього часу існування війська значна увага приділялася профе-сійному вихованню усіх категорій військовослужбовців, однак процес професійного виховання рядового і сержантського складу, що проходить службу за контрактом, є принципово новим напрямком, що в сучасних умовах, в зв'язку зі зміщенням приоритету комплектування військових формувань за таким принципом, здобуває теоретичну та практичну значущість.
Приклади добровільної служби в Українському війську - відомий історичний факт, елементи якого можна використати в практиці військово-педагогічної діяльності з урахуванням сучасного розвитку суспільства, держави та військових формувань у цілому.
Провідні вчені-педагоги, такі як: О. В. Барабанщиков, Н. Ф. Феденко, М. П. Коробейніков, П. Л. Городов, А. Ф. Железняк грунтовно досліджу-вали проблему підготовки військових фахівців. Проте, в Україні дана проблематика досліджувалась недостатньо. Окремі питання, пов'язані з військово-педагогічною діяльністю прикордонників, розглядалися в роботах М.Г.Столяра, Д. В. Іщенка, О. Д. Сафіна, В. О. Балашова, А. А. Желдака, В. В. Щербаня та ін. Як показує аналіз вивчення даної проблематики, питання професійного виховання військовослужбовців за контрактом науковцями на теренах нашої держави не досліджувались.
Прикордонні війська України, як військове формування Воєнної організації держави, перебувають у нових соціально-економічних умовах: зріс рівень всебічного розвитку особистості; частково змінилися цінності і мотивація існування; зросли вимоги до рівня компетентності фахівця та розуміння пріоритетності професіоналізму в процесі діяльності військо-вослужбовця.
Визначився новий об'єкт виховання - військовослужбовці за контрактом Прикордонних військ України (далі – контрактники), які у перспетиві мають виконувати основні службово-бойові завдання з охорони державного кордону.
У системі функціонування нового інституту військовослужбовців виникли різноманітні проблеми, у тому числі щодо виховання військово-службовців контрактом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Удосконалення професійного виховання військовослужбовців за контрактом у Прикордонних військАХ України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок