Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОНЦЕНТРАЦІЯ ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВАХ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

КОНЦЕНТРАЦІЯ ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВАХ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Назва:
КОНЦЕНТРАЦІЯ ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВАХ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,09 KB
Завантажень:
304
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
АНДРУШКО
Любов Василівна
УДК 630*643
КОНЦЕНТРАЦІЯ ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА
НА ПІДПРИЄМСТВАХ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ЛІСОВОГО
ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
08.06.01 - Економіка підприємств і організація виробництва
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
 
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів -1998


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському державному лісотехнічному університеті Міністерства освіти України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Синякевич Ігор Макарович,
Український державний лісотехнічний університет,
завідувач кафедри економіки і менеджменту
лісових підприємств
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Оксанич Олександр Емануілович,
Інститут регіональних досліджень НАН України,
завідувач відділом економічних проблем
ресурсозбереження
кандидат економічних наук, доцент
Шинкарук Олексій Іванович,
Тернопільська академія народного господарства
доцент кафедри економіки підприємств і корпорацій
Провідна установа: Львівський державний університет ім. І. Франка
кафедра економіки підприємств,
Міністерство освіти України, м. Львів
Захист відбудеться "_29"грудня_1998р. о_11_ год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.072.01 в Українському державному лісотехнічному університеті за адресою: 290057, Львів - 57, вул. ген.Чупринки, 103.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці УкрДЛТУ (290057, Львів - 57, вул. ген. Чупринки, 101)
Автореферат розіслано "_28"листопада 1998р.
Вчений секретар
cпеціалізованої вченої ради Ростислав Ярославович Кіндрат
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В умовах переходу до ринкової системи господарювання актуальність вдосконалення форм організації лісогосподарського виробництва є очевидною. Розірваність виробничих зв'язків, недосконалість приватизаційних процесів в лісовій галузі та недосконалий економічний механізм є причиною неефективного ведення лісового господарства. Застарілі методи господарювання, великі за площею підприємства Державного комітету лісового господарства України, недостатнє фінансування лісогосподарських робіт є причиною зниження ефективності концентрації лісогосподарського виробництва. Порушення правил відпуску лісу на корені, збільшення об'єму незаконних рубок за останні декілька років підтверджують необхідність більш глибокого дослідження даної проблеми. Досвід багатьох країн, зокрема європейських, свідчить, що кожна держава має свої специфічні особливості ведення лісового господарства залежно від різних факторів (економічних, екологічних, соціальних, лісової політики, національних традицій, лісистості території тощо). Наявність в Україні різноманіття ботаніко-географічних зон (Полісся, Лісостеп, Степ, Карпати та Крим), незначний відсоток лісистості території (15.6), дефіцит лісових ресурсів та низька платоспроможність населення, економічна та екологічна кризи вимагають вдосконалення розмірів державних лісових підприємств та вивчення всіх аспектів їх діяльності. Таким чином, вирішення наукових та практичних питань вдосконалення концентрації лісогосподарського виробництва, які б сприяли сталому розвитку лісового господарства, проблема актуальна для України загалом та для окремих її ботаніко-географічних зон зокрема.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота є частиною наукових досліджень, що виконуються на кафедрі економіки і менеджменту лісових підприємств у рамках держбюджетної теми ДБ Н.1 - 97 "Концептуальні основи розвитку лісотехнічної освіти і науки в контексті вирішення глобальних економічних проблем на рубежі ХХІ століття" на замовлення Міністерства освіти України.
Мета та завдання досліджень. Мета роботи - розробити методичні рекомендації щодо розвитку концентрації лісогосподарського виробництва на підприємствах Державного комітету лісового господарства України з врахуванням економічних і природних умов окремих регіонів України. Оскільки розвиток концентрації лісогосподарського виробництва відбувається не тільки на підставі науково-обгрунтованих рекомендацій, але і під впливом економічних інтересів суб'єктів виробничо-господарської діяльності, в дисертації передбачається розробити рекомендації щодо вдосконалення економічного механізму лісових підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: КОНЦЕНТРАЦІЯ ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВАХ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок