Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Порівняння залізисто-кременистих і вміщуючих формацій Східно-Ганнівської смуги та Саксаганського району Криворізького басейну (на прикладі Ганнівського родовища та родовища шахти ім. В.І.Леніна)

Порівняння залізисто-кременистих і вміщуючих формацій Східно-Ганнівської смуги та Саксаганського району Криворізького басейну (на прикладі Ганнівського родовища та родовища шахти ім. В.І.Леніна)

Назва:
Порівняння залізисто-кременистих і вміщуючих формацій Східно-Ганнівської смуги та Саксаганського району Криворізького басейну (на прикладі Ганнівського родовища та родовища шахти ім. В.І.Леніна)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,24 KB
Завантажень:
253
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство освіти і науки України
Національна гірнича академія України
Євтєхов Євген Валерійович
УДК 551.7.02 : 551.71/72 : 553.31 (477.63)
Порівняння залізисто-кременистих і вміщуючих формацій Східно-Ганнівської смуги та Саксаганського району Криворізького басейну
(на прикладі Ганнівського родовища та родовища шахти ім. В.І.Леніна)
04.00.11 – геологія металевих і неметалевих корисних копалин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата геологічних наук
Дніпропетровськ – 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в на кафедрі геології та розвідки родовищ корисних копалин Криворізького технічного університету, Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник –
Паранько І.С., доктор геологічних наук професор, завідуючий кафедрою геології та розвідки родовищ корисних копалин Криворізького технічного університету, Міністерства освіти і науки України
Офіційні опоненті:
Сіворонов А.О. доктор геолого-мінералогічних наук професор, завідуючий кафедрою загальної та регіональної геології Львівського національного університету, Міністерства освіти і науки України;
Орлінська О.В. доктор геологічних наук, завідуюча кафедрою загальної та структурної геології Національної гірничої академії України, Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Провідна установа
Кримське відділення Українського державного геологорозвідувального інституту Міністерства екології та природних ресурсів (м.Симферополь), відділ геолого-технологічних досліджень рудних корисних копалин.
Захист відбудеться “ 12 ” жовтня 2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.05 при Національній гірничий академії України Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної гірничої академії України Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 19
Автореферат розісланий “ 8 ” вересня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 08.080.05
канд. геол.-мінерал. наук, доцент Лозовий А.Л.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Узагальнення значної кількості фактичного матеріалу, накопиченого за більш ніж столітній період активного дослідження Кривбасу, підсумком якого є видана колективом Криворізької ГРП Державна карта Криворізького басейну масштабу 1:50000, привело до зміни традиційних поглядів на стратиграфію, тектоніку і історію геологічного розвитку Криворізької структури. Згідно з зазначеним документом, залізо-вмісний розріз Східно-Ганнівської смуги Північного залізорудного району Кривбасу віднесений до утворень пізнього архею, а розрізи низки залізорудних родовищ Саксаганського району традиційно розглядаються як нижньопротерозойські. Таке трактування вікової приналежності залізо-вмісних розрізів двох складових Криворізької структури вимагає суттєвого корегування поглядів на історію їх геологічного розвитку. Разом з тим знання законів формування залізо-вмісних розрізів є ключем до поглибленого вивчення альтернативної мінерально-сировинної бази родовищ обох районів. Це має велике значення для вирішення надзвичайно актуальної проблеми підвищення ефективності використання корисних копалин Кривбасу. Кроком до її розв’язання може бути розробка типової моделі комплексної мінерально-сировинної бази залізорудних родовищ залізисто-кременистого формаційного типу. Проте згадані вище уявлення про різновіковість метавулканогенно-осадових відкладів Криворізької структури не дозволяють провести подібні узагальнення для структури в цілому. В зв'язку з цим питання уточнення вікової приналежності, стратиграфічного розчленування, металоносності залізо-вмісного розрізу в межах Північного, Саксаганського, Південного та Інгулецького залізорудних районів басейну вимагає невідкладного вирішення.
Робота виконана у відповідності з Програмою комплексного використання надр Кривбасу, Регіональною науковою програмою “Альтернативна мінерально-сировинна база Кривбасу”, а також відповідає напрямкам пріоритетних досліджень Міністерства освіти і науки України, НАН України і Департаменту геології Міністерства екології та природних ресурсів України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Порівняння залізисто-кременистих і вміщуючих формацій Східно-Ганнівської смуги та Саксаганського району Криворізького басейну (на прикладі Ганнівського родовища та родовища шахти ім. В.І.Леніна)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок