Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ЛОГІСТИКИ БЕЗПЕРЕРВНОГО ВИРОБНИЦТВА

МОДЕЛЮВАННЯ ЛОГІСТИКИ БЕЗПЕРЕРВНОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ЛОГІСТИКИ БЕЗПЕРЕРВНОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,22 KB
Завантажень:
93
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Бережна Леся Віталіївна
УДК 658.7.012.123
МОДЕЛЮВАННЯ ЛОГІСТИКИ БЕЗПЕРЕРВНОГО
ВИРОБНИЦТВА
08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата економічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Ситник Ніна Василівна,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри інформаційних систем в економіці
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Клименюк Микола Миколайович,
Академія муніципального управління,
завідувач кафедри менеджменту, м. Київ
кандидат економічних наук, доцент
Григорак Марія Юріївна,
Національний авіаційний університет,
завідувач кафедри логістики, м. Київ
Провідна установа: Львівський національний університет ім. Івана Франка, Міністерство освіти і науки України,
кафедра економічної кібернетики
Захист відбудеться „ 27 ” червня 2005 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий „ 25 ” травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О. Д. Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний етап становлення й розвитку ринкової економіки України характеризується відродженням і поступовим збільшенням кількості діючих підприємств, у тому числі із безперервним циклом виробництва та посиленням конкурентної боротьби між ними. За цих умов успіх будь-якого підприємства залежить від механізмів управління, методів прогнозування, планування, аналізу, контролю та координації виробничо-фінансової діяльності, а також від швидкості реагування й адаптації до змін у зовнішньому середовищі. Особливо це стосується підприємств, на яких усі процеси, що пов’язані із роботою обладнання, переміщенням сировини, матеріалів, напівфабрикатів та готової продукції, відбуваються безперервно.
Поряд із цим зростає роль логістики як процесу планування, реалізування і контролювання економічно ефективного переміщення і складування сировини, запасів незавершеного виробництва, готових виробів та пов’язаних з цим послуг та відповідної інформації з місця походження до місця споживання для забезпечення відповідності вимогам клієнтів. Тому для українських підприємств актуальним постає питання інтеграції теорії та практики логістики, а також застосування логістичних аспектів моделювання їх діяльності з метою досягнення поставлених цілей.
Для математичного, програмного та технічного забезпечення вирішення даної проблеми, а також оцінки ефекту від здійснюваних заходів керування матеріальними, інформаційними й фінансовими потоками в логістичних системах підприємств виникає необхідність створення інформаційних систем із використанням аналітичного інструментарію. Зазначена проблема та її вирішення знаходяться в економіці України на початковому рівні. Це потребує застосування новітніх наукових підходів щодо формалізованого представлення економіко-математичних моделей керування логістичними процесами підприємств та розробки логістичних інформаційно-аналітичних систем, які охоплюють увесь комплекс таких бізнес-процесів.
Вирішальний внесок у наукове визначення сутності логістичних процесів зробили праці відомих вчених, зокрема: Гаджинского А.М., Григорак М.Ю., Кальченко А. Г., Колобова А.А., Костоглодова Д.Д., Крикавського Є.В., Лукінського В.С., Неруша Ю.М., Окландера М.А., Семененко А.І., Сергєєва В.І. Дослідження економіко-математичного моделювання та інформаційних систем на підприємствах здійснювались Андрієнком В.М., Бережним В.І., Вітлінським В.В., Галіциним В.К., Дубровою Т.А., Єріною А.М., Костіною Н.І., Котовим І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ЛОГІСТИКИ БЕЗПЕРЕРВНОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок