Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГЕОДИНАМІЧНИЙ РОЗВИТОК УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ І ЙОГО ВПЛИВ НА ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ПІЩАНО- КОНГЛОМЕРАТОВИХ ТОВЩ ТА ЇХ НАФТОГАЗОНОСНІСТЬ

ГЕОДИНАМІЧНИЙ РОЗВИТОК УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ І ЙОГО ВПЛИВ НА ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ПІЩАНО- КОНГЛОМЕРАТОВИХ ТОВЩ ТА ЇХ НАФТОГАЗОНОСНІСТЬ

Назва:
ГЕОДИНАМІЧНИЙ РОЗВИТОК УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ І ЙОГО ВПЛИВ НА ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ПІЩАНО- КОНГЛОМЕРАТОВИХ ТОВЩ ТА ЇХ НАФТОГАЗОНОСНІСТЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,28 KB
Завантажень:
122
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Івано-Франківський національний технічний
університет нафти і газу
УДК 553.982+552.51:551.242(477.8)
МОНЧАК ЮРІЙ ЛЬВОВИЧ
ГЕОДИНАМІЧНИЙ РОЗВИТОК УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ І ЙОГО ВПЛИВ НА ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ПІЩАНО- КОНГЛОМЕРАТОВИХ ТОВЩ ТА ЇХ НАФТОГАЗОНОСНІСТЬ
04.00.17 – Геологія нафти і газу
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата геологічних наук
Івано-Франківськ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
Доктор геолого-мінералогічних наук, професор Маєвський Борис Йосипович, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ.
Офіційні опоненти:
- доктор геолого-мінералогічних наук, професор Колодій Володимир Васильович, Львівський національний університет ім. Івана Франка, завідувач кафедри.
- кандидат геолого-мінералогічних наук, старший науковий співробітник Щерба Олександра Сергіївна, інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України.
Захист відбудеться “02” листопада 2007 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К20.052.01 при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України (вул. Карпатська 15, м. Івано-Франківськ, 760019, Україна).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (вул. Карпатська 15, м.Івано-Франківськ, 760019, Україна).
Автореферат розісланий “27” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К20.052.01,
кандидат геолого-мінералогічних наук Жученко Г.О
.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Україна належить до країн, що відчувають нестачу власних природних вуглеводневих ресурсів, незважаючи на те, що загальні неосвоєні ресурси оцінюються у 8,4 млрд. т умовного палива, у тому числі 1,2 млрд. т у Західному нафтогазоносному регіоні. Їх ефективне освоєння можливе при наявності знань про вплив геодинамічного розвитку на особливості геологічної будови Карпатської складчастої системи, формування та характер поширення піщано-конгломератових товщ, як природних резервуарів для нафти і газу, що є актуальним для прогнозування нафтогазоносності надр, обґрунтування напрямків пошуково-розвідувальних робіт і виділення пошукових об’єктів. Саме цим питанням присвячена дана дисертаційна робота.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний напрямок досліджень є складовою частиною держбюджетних та договірних науково-дослідних робіт, які виконувались в ІФНТУНГ (НДІНГТ), НДПІ ВАТ „Укрнафта” і які відповідали галузевим програмам та Національній програмі „Нафта і газ України до 2010 року”. Здобувач є співавтором звітів: “Аналіз глибинної геологічної будови центральної та північно-західної частини Передкарпатського прогину і виділення перспективних у нафтогазоносному відношенні площ” (державний реєстраційний № УкрІНТЕІ 0101U001847), “Геолого-економічне обґрунтування вибору черговості введення в пошукове буріння виявлених неглибокозалягаючих нафтогазоперспективних об’єктів у Бориславсько-Покутській зоні Передкарпатського прогину” (державний реєстраційний № УкрІНТЕІ 0100U001620), “Виділення нафтогазопошукових об’єктів в межах Бориславського нафтогазопромислового району за результатами переінтерпретації геолого-геофізичних та геохімічних даних” (реєстраційний № ДГП "Геоінформ" У-99-21/13), “Визначення пріоритетних напрямків ГРР на базі системного аналізу раніше виконаних робіт в межах Внутрішньої зони Передкарпатського прогину та Скибової зони Карпат” (державний реєстраційний № УкрІНТЕІ 0102U001770) та ін. Під керівництвом здобувача виконано науково-дослідну роботу “Геолого-геофізичне обґрунтування розширення території ведення пошуково-розвідувального буріння ВАТ “Укрнафта” у фронтальних складках Бориславсько-Покутської зони” (державний реєстраційний № УкрІНТЕІ 0101V002976).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ГЕОДИНАМІЧНИЙ РОЗВИТОК УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ І ЙОГО ВПЛИВ НА ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ПІЩАНО- КОНГЛОМЕРАТОВИХ ТОВЩ ТА ЇХ НАФТОГАЗОНОСНІСТЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок