Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ ПОДАТКОВО- СУБСИДІАРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Загрузка...

ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ ПОДАТКОВО- СУБСИДІАРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ / сторінка 3

Назва:
ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ ПОДАТКОВО- СУБСИДІАРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,71 KB
Завантажень:
9
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

Джерелами інформації були законодавчі та нормативні акти України, офіційні статистичні джерела, аналітичні дані первинного обліку, Internet. Для обробки економіко-статистичної інформації було використано сучасні технології Microsoft.
Наукова новизна одержаних результатів. Наукові висновки, одержані на основі виконаних досліджень, а також розроблені практичні рекомендації обумовлюють підходи до формування механізму податково-субсидіарного регулювання вугільної галузі та його впливу на ефективність її функціонування.
Наукова новизна одержаних результатів полягає у такому:
уперше запропоновано систему податкових пільг залежно від стадії відтворювальних процесів відпрацювання запасів вугілля. Рання стадія містить державне субсидування відсотків за видаваними банками кредитами; середня – амортизаційні пільги; пізня – знижку за вичерпання надр; затухаюча – нульову ставку оподаткування.
удосконалено:
організаційно-методичний підхід до податково-субсидіарного регулювання вугільної промисловості, в якому податкова політика та політика надання державної підтримки подані як цілісна система, а елементи розробленого механізму податково-субсидіарного регулювання охоплюють податкову, рентну, амортизаційну політики, політику надання державної підтримки, пільгове кредитування;
положення із раціоналізації зустрічних фінансових потоків у державному бюджеті за допомогою компенсації бракуючих коштів прямого державного фінансування методами непрямого субсидування;
дістали подальшого розвитку:
рекомендації щодо вдосконалення механізму оподаткування підприємств вугільної промисловості на основі диференційованого підходу з урахуванням галузевої специфіки;
положення з уведення єдиного податку на видобуток вугілля на основі рентоутворюючої природи податків у гірничодобувній промисловості із діапазоном ставок за групами шахт залежно від критеріїв ефективності виробництва.
Практичне значення одержаних результатів полягає в тому, що реалізація пропозицій щодо формування механізму податково-субсидіарного регулювання вугільної промисловості сприяє підвищенню ефективності її функціонування.
Упровадження результатів дисертаційної роботи підтверджено довідками. Пропозиції щодо вдосконалення механізму оподаткування шахт схвалено ДП "Макіїввугілля" (довідка №11/2 від 06.01.2005 р.), річний економічний ефект у результаті введення запропонованого єдиного податку на видобуток вугілля за диференційованими ставками залежно від економічної ефективності виробництва складає 10,8 млн. грн. Науково-методичні розробки дисертації також знайшли своє відображення у проекті бюджету м. Донецька на 2006 р. (довідка про впровадження №1208/1 від 08.12.2005 р.). Основні теоретичні та методичні положення і висновки із проблем податкового регулювання господарських процесів упроваджено в навчальний процес Донецького університету економіки і права за спеціальностями ?Облік і аудит? і ?Фінанси? (довідка про впровадження № 2.01-406 від 23.12.2005 р.).
Особистий внесок здобувача. Дисертація є самостійно виконаною науковою роботою, в якій викладено авторські ідеї та підходи до вирішення задачі податково-субсидіарного регулювання і його впливу на ефективність функціонування вугільної промисловості, що знайшло своє відображення в наукових працях дисертанта. Із наукових праць, опублікованих у співавторстві, у дисертації використано лише ті положення, які є результатом особистих розробок автора, їх перелік конкретизовано у списку публікацій.
Апробація результатів дослідження. Основні висновки, положення і результати дослідження доповідалися й обговорювалися на 9 міжнародних, всеукраїнських і регіональних науково-практичних конференціях: "Актуальные проблемы экономики, финансов, управления и права периода трансформации" (м. Донецьк, 2002 р.); "Современные проблемы социально-экономи-ческого развития регионов Украины" (м. Донецьк-Мелекіно, 2002 р.); "Налогообложение в промышленном регионе: теория, практика и перспективы развития" (м. Донецьк, 2002 р.); "Актуальные проблемы финансового менеджмента на предприятиях" (м.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ ПОДАТКОВО- СУБСИДІАРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок