Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Експортний маркетинг будівельних матеріалів

Експортний маркетинг будівельних матеріалів

Назва:
Експортний маркетинг будівельних матеріалів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,15 KB
Завантажень:
342
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КАРАКАЙ ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 339.5.012
Експортний маркетинг будівельних матеріалів
Спеціальність 08.06.02 - Підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2002


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі маркетингу Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
ПАВЛЕНКО Анатолій Федорович,
Київський національний економічний університет,
ректор, завідувач кафедри маркетингу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
МОВА Віктор Васильович,
Київський національний торговельно-економічний
університет,
завідувач кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, доцент
РЯБЧИК Ігор Володимирович,
Європейський університет фінансів, інформаційних
систем, менеджменту і бізнесу,
завідувач кафедри маркетингу
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет
ім. Володимира Даля Міністерства освіти і науки
України, кафедра маркетингу, м. Луганськ
Захист відбудеться “ 3 ” червня 2002 року о 16.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розіслано 30 ” квітня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
професор О.С.Федонін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Сучасний стан світової економіки характеризується посиленням процесів глобалізації. Ці процеси охопили і Україну: вітчизняна економіка інтегрується в світовий економічний простір, українські підприємства активізують свою міжнародну економічну діяльність.
Входження в світо-господарські економічні зв’язки, інтернаціоналізація української економіки поряд з позитивними змінами характеризуються складністю й суперечністю. Інтеграція України в світове господарство, кроки у напрямку вступу до Світової організації торгівлі та інтеграції до Європейського Союзу змушують виробників усіх галузей, включаючи виробництво будівельних матеріалів, переоцінити звичні положення щодо формування товарних потоків в торгівлі як у себе в країні, так і за кордоном. Виникли завдання, які пов’язані з необхідністю всебічного аналізу світових ринків та проведенням їх маркетингових досліджень, визначенням організаційно-технічних можливостей експортної діяльності підприємств, знаходженням ефективних засобів підвищення конкурентоспроможності товарів. Тому актуальною є проблема розроблення механізму виходу вітчизняних підприємств (в тому числі і підприємств галузі будівельних матеріалів) на зовнішній ринок. Такий механізм може бути ефективним лише за умов базування на концепції маркетингу. Це зумовлює необхідність посилення маркетингового аспекту в експортній діяльності українських підприємств.
Проблеми експортного та міжнародного маркетингу висвітлені в працях зарубіжних і вітчизняних маркетологів – Алексуніна В.А., Багієва Г.Л., Бранча А., Діксона П., Кігена В., Котлера Ф., Маджаро С., Оніщенка В.П., Перцовського Н.І., Циганкової Т.М. та інших. Але деякі теоретичні аспекти експортної маркетингової діяльності підприємств, в тому числі обґрунтування маркетингових інструментів експортної діяльності, визначення чинників і методів підвищення ефективності складових елементів експортного маркетингу та інші, які є актуальними для діяльності українських підприємств, залишаються невизначеними.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з науково-дослідним планом Київського національного економічного університету в розрізі теми кафедри маркетингу “Стан та розвиток маркетингової діяльності підприємств в умовах реформування економіки України” (№ державної реєстрації 0195U015888).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Експортний маркетинг будівельних матеріалів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок