Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕФОРМУВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ВИКОНАННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

РЕФОРМУВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ВИКОНАННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

Назва:
РЕФОРМУВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ВИКОНАННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,61 KB
Завантажень:
416
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Сушко Наталія Іванівна
УДК 657:336.145.008.3
РЕФОРМУВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ
ВИКОНАННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ
Спеціальність 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз і аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник | кандидат економічних наук, професор
Булгакова Світлана Олексіївна,
Київський національний торговельно-економічний університет, завідувач кафедри фінансів
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Сопко Василь Васильович,
Київський національний економічний університет, професор кафедри бухгалтерського обліку підприємницької діяльності
кандидат економічних наук, доцент
Базась Микола Федорович,
Інститут міжнародної економіки і фінансів ім. Л.М. Кравчука, завідувач кафедри обліку і аудиту
Провідна установа | Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, кафедра бухгалтерського обліку та аудиту, м. Київ
Захист відбудеться „ 5 ” березня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 у Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою:
02156, м. Київ, вул. Кіото, 19, ауд. 227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою:
02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий “ 3 ” лютого 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Н.І. Морозова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Бухгалтерський облік виконання державного бюджету, реалізація ефективної облікової політики у сфері державних фінансів та питання автоматизації бухгалтерського обліку за умов переходу економіки до ринкових відносин посідають достатньо важливе місце у процесі регулювання економічного розвитку держави. Світовий досвід переконує, що найдоцільніше організаційно зосередити функції, пов’язані з бухгалтерським обліком виконання державного бюджету, в системі органів казначейства, які мають стати “головним бухгалтером” держави. Це особливо актуально для країн з перехідною економікою, яким притаманна відносно нестабільна бюджетна ситуація, і які потребують концентрації ресурсів в єдиній системі. З цією метою в Україні при Міністерстві фінансів було утворено нову організаційну структуру – Державне казначейство України, однією із основних функцій якого є ведення бухгалтерського обліку виконання державного бюджету.
Окремі питання розвитку та становлення Державного казначейства розглядалися в публікаціях іноземних і українських науковців: Б. Аллена, С.О. Булгакової, О.С. Даневича, О.І. Кірєєва, М.Ф. Огданського, Т.Г. Нестеренко, П.Г. Петрашка, В.П. Тентюка, О.О. Чечуліної та інших.
Проблеми розробки теоретичних основ бухгалтерського обліку виконання державного бюджету, розгляду практичних аспектів бухгалтерського обліку і звітності виконання державного бюджету та автоматизації бухгалтерського обліку за умов переходу економіки до ринкових відносин висвітлено у працях таких зарубіжних та вітчизняних вчених, як Ю.А. Бабаєва, М. Ф. Базася, М.Т. Білухи, Ф.Ф. Бутинця, А. Бикової, С.Ф. Голова, Велш А. Глена, М.П. Вембера, В. Голощапова, Р.Т. Джоги, Є. Дєдкова, З.У. Жутової, В.В. Качаліна, Л.С. Кауцького, М.В. Кужельного, А.М. Кузьмінського, Л.Д. Маногова, Л.В. Нападовської, В.М. Опаріна, Ф. Пахомова, Г.О. Партина, А. Премчанда, Я.В. Соколова, В.В. Сопка, О.О. Чечуліної, В.Г. Швеця, С.І. Юрія, В.А. Ющенка та інших.
Актуальність проблеми визначається тим, що до теперішнього часу не досліджено теоретичні аспекти становлення, особливості та тенденції розвитку бухгалтерського обліку виконання державного бюджету органами Державного казначейства. Недостатньо розробленими на теоретичному рівні залишаються методологічні питання відображення в обліку операцій з виконання бюджету, що призвело до суттєвого відставання теорії від практики.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РЕФОРМУВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ВИКОНАННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок