Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕМПЕРАТУРНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ НА ОСНОВІ РЕАКТИВНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ СТРУКТУР МЕТАЛ-ДІЕЛЕКТРИК-НАПІВПРОВІДНИК

ТЕМПЕРАТУРНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ НА ОСНОВІ РЕАКТИВНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ СТРУКТУР МЕТАЛ-ДІЕЛЕКТРИК-НАПІВПРОВІДНИК

Назва:
ТЕМПЕРАТУРНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ НА ОСНОВІ РЕАКТИВНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ СТРУКТУР МЕТАЛ-ДІЕЛЕКТРИК-НАПІВПРОВІДНИК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,86 KB
Завантажень:
457
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “Львівська політехніка”
Кравчук Наталія Сергіївна
УДК 621.383.8
ТЕМПЕРАТУРНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ НА ОСНОВІ РЕАКТИВНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ СТРУКТУР МЕТАЛ-ДІЕЛЕКТРИК-НАПІВПРОВІДНИК
05.11.04 - прилади та методи вимірювання теплових величин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів-2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Осадчук Володимир Степанович,
завідувач кафедри “Мікроелектроніка,
оргтехніка та зв'язок” Вінницького
державного технічного університету
Офіційні опоненти - Доктор технічних наук, професор
Назаренко Леонід Андрійович,
завідувач відділом термометрії, фотометрії
та теплоплофізичних вимірювань
ДНВО “Метрологія”, м. Харків.
Доктор технічних наук, професор
Засименко Віктор Михайлович,
професор кафедри “Метрологія,
стандартизація та сертифікація”
Національного університету
“Львівська політехніка”
Провідна установа - Інститут технічної теплофізики
НАН України (м. Київ), відділ теплометрії
Захист відбудеться 24 травня 2002 р. о 1600 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.08 у Національному університеті "Львівська політехніка" (79013, Львів-13, вул.С.Бандери,12, ауд.165 головного корпусу).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету"Львівська політехніка" (79013, Львів, вул.Професорська,1)
Автореферат розісланий “ 20 ” квітня 2002р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, д. т. н., проф. Луцик Я. Т.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Стан сучасної вітчизняної економіки великою мірою визначається успішним розв'язанням питань створення та освоєння серійного випуску автоматичних засобів технічної діагностики машин та обладнання, приладів неруйнівного контролю, систем перевірки якості промислової та сільськогосподарської продукції, контролю параметрів довкілля тощо. Ефективність перерахованого комплексу технічних засобів, в свою чергу, залежить від якості первинних вимірювальних перетворювачів, які є основними чутливими органами вимірювальної апаратури, пристроїв та систем контролю та керування.
Важливою різновидністю вимірювальних перетворювачів є сенсори температури, оскільки багато процесів, в тому числі і в повсякденному житті, регулюються температурою.
За оцінками вітчизняних та закордонних спеціалістів технічні вимірювання температури складають відповідно 40 – 50 % загального числа всіляких вимірювань. Зокрема, в Україні температурні та теплофізичні вимірювання є одними з найбільш поширених і становлять 30% усього обсягу вимірювань. Це обумовлено потужним промисловим та науково-технічним потенціалом країни з переважним розвитком таких галузей, як металургія, енергетика, машинобудування, авіаційна та космічна техніка, хімічна промисловість тощо, ефективність яких значною мірою залежить від точності вимірювань температури та теплофізичних характеристик. У зв'язку з цим досить важливими завданнями сучасного приладобудування та сучасної вимірювальної техніки є вибір надійних методів вимірювання температури стосовно різних виробництв, створення вимірювальних приладів необхідної точності, стабільності та швидкодії, а також дослідження впливів на результат вимірювань всієї сукупності факторів, які супроводжують вимірювальний процес.
Існуючим перетворювачам температури у їх більшості (термопари, терморезистори, п'єзоелементи тощо), якими є на сьогодні сенсори температури, притаманні такі недоліки: абсолютне значення вихідного сигналу та повна шкала його змін мають невелике значення, окрім того, передатна характеристика перетворювачів є нелінійною. Тому в тих випадках, коли необхідно забезпечити високу точність вимірювань, необхідно здійснити підсилення сигналу сенсора, лінеаризацію передатної характеристики, компенсацію початкового зміщення та похибок, які виникають у зв'язку зі зміною температури довкілля та часового дрейфу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ТЕМПЕРАТУРНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ НА ОСНОВІ РЕАКТИВНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ СТРУКТУР МЕТАЛ-ДІЕЛЕКТРИК-НАПІВПРОВІДНИК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок