Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОРТФЕЛЬНИЙ АНАЛІЗ У КОРПОРАТИВНОМУ УПРАВЛІННІ В СФЕРІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ (НА ПРИКЛАДІ ВАТ “УКРТЕЛЕКОМ”)

ПОРТФЕЛЬНИЙ АНАЛІЗ У КОРПОРАТИВНОМУ УПРАВЛІННІ В СФЕРІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ (НА ПРИКЛАДІ ВАТ “УКРТЕЛЕКОМ”)

Назва:
ПОРТФЕЛЬНИЙ АНАЛІЗ У КОРПОРАТИВНОМУ УПРАВЛІННІ В СФЕРІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ (НА ПРИКЛАДІ ВАТ “УКРТЕЛЕКОМ”)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,26 KB
Завантажень:
436
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С.Попова
Прудка Наталія Володимирівна
УДК 338.45:654:330.131.7(477)
ПОРТФЕЛЬНИЙ АНАЛІЗ У КОРПОРАТИВНОМУ
УПРАВЛІННІ В СФЕРІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ
(НА ПРИКЛАДІ ВАТ “УКРТЕЛЕКОМ”)
08.07.04 – економіка транспорту та зв’язку
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова Державного комітету звязку та інформатизації України.
Науковий керівник – | кандидат економічних наук, доцент
Кабак Анатолій Федорович,
Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри математичних методів аналізу в економіці
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор,
академік НАН України
Амоша Олександр Іванович,
Інститут економіки промисловості НАН України, директор інституту
кандидат економічних наук, доцент
Парсяк Володимир Никифорович,
Миколаївський державний морський технічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри економіки та організації виробництва
Провідна установа: | Тернопільська державна академія народного господарства Міністерства науки і освіти України, кафедра економіки підприємств та корпорацій,
м. Тернопіль
Захист відбудеться 5 вересня 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41. 816. 03 в Одеській національній академії зв’язку
ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, Кузнечна, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, Кузнечна, 1.
Автореферат розісланий 4 липня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Орлов В.М.
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний стан високорозвинених країн характеризується переходом до суспільства, в якому інформація стає одним з найважливіших ресурсів. Розвиток високих технологій, у тому числі інформаційних, визначає місце та вплив держави в міжнародному розподілі праці та формуванні ринкового середовища. Виходячи з цього, сегментація ринку телекомунікаційних послуг в Україні необхідна для більш докладного і поступального розгляду проблем розбудови держави.
Розширене поняття “інформація” не повинне вести до змішування економіко-правових проблем підтримки розвитку телекомунікаційної сфери за умов переходу до ринкових відносин. Якщо в стратегії розвитку тієї чи іншої компанії використовується вузький підхід до поняття “інформація”, не можна ігнорувати проблеми телекомунікаційного обміну. Сучасне суспільство охоплене мережними технологіями, в тому числі пов’язаними з Інтернетом, тобто з середовищем споконвічно інформаційним, яке постійно набуває вартісні складові.
Наявні елементи ринкових відносин у сфері телекомунікацій поки ще не створюють умов для розвитку підприємств галузі зв’язку, адже вони значною мірою залежать від державної політики. Як наслідок, стримується інвестування у розвиток мереж та підвищення якості послуг зв’язку. Важелі і стимули є ефективними лише тоді, коли вони спираються на вартісні розрахунки та створюють належні умови для задоволення економічних інтересів усіх агентів телекомунікаційного ринку. З цих позицій набуває гострої потреби розроблення та впровадження методів аналізу власних і позичкових фінансових ресурсів у системі корпоративного управління сучасною телекомунікаційною компанією.
Процеси трансформації вітчизняної економіки загалом та, зокрема, в сфері телелекомунікацій свідчать про два напрямки розвитку системи управління великими організаціями. Перший – пов’язаний з приватизацією державних підприємств та появою акціонерних товариств, компаній, тобто з процесом корпоратизації. Другий – характеризує аналіз бізнес-процесів, узгодження цілей, інтересів і дій різних груп та осіб в управлінні корпораціями.
Пошуку ефективних шляхів вирішення проблем корпоративного управління присвячені праці відомих таких українських вчених, як: О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПОРТФЕЛЬНИЙ АНАЛІЗ У КОРПОРАТИВНОМУ УПРАВЛІННІ В СФЕРІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ (НА ПРИКЛАДІ ВАТ “УКРТЕЛЕКОМ”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок