Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВІ ОСНОВИ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА СТІЙКОСТІ СОСНОВИХ НАСАДЖЕНЬ У ПРАВОБЕРЕЖНОМУ ПОЛІССІ УКРАЇНИ

НАУКОВІ ОСНОВИ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА СТІЙКОСТІ СОСНОВИХ НАСАДЖЕНЬ У ПРАВОБЕРЕЖНОМУ ПОЛІССІ УКРАЇНИ

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА СТІЙКОСТІ СОСНОВИХ НАСАДЖЕНЬ У ПРАВОБЕРЕЖНОМУ ПОЛІССІ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
39,86 KB
Завантажень:
21
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Український державний лісотехнічний університет
Ткачук Володимир Ілліч
УДК 630*221+630*41
НАУКОВІ ОСНОВИ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА СТІЙКОСТІ СОСНОВИХ НАСАДЖЕНЬ У ПРАВОБЕРЕЖНОМУ ПОЛІССІ УКРАЇНИ
06.03.03 – лісознавство і лісівництво
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора сільськогосподарських наук
Львів – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Поліському філіалі Українського ордена “Знак Пошани” науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького Державного комітету лісового господарства України.
Науковий консультант: доктор сільськогосподарських наук, професор
Краснов Володимир Павлович,
Поліський філіал Українського ордена “Знак
Пошани” науково-дослідного інституту
лісового господарства і агролісомеліорації ім.
Г.М. Висоцького, директор
Офіційні опоненти:
доктор сільськогосподарських наук, професор Гузь Микола Михайлович, Український державний лісотехнічний університет, завідувач кафедри лісових культур і лісової селекції
доктор сільськогосподарських наук, професор Калуцький Іван Федорович, Прикарпатський Національний університет ім. В.Стефаника, завідувач кафедри екології і рекреації
доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник Шлапак Володимир Петрович Національний дендрологічний парк “Софіївка” НАН України, заступник директора з наукової роботи
Провідна установа: Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, Навчально – науковий інститут лісового та садово – паркового господарства, м. Київ
Захист відбудеться “24” лютого 2005 р. о 9-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.072.02 в Українському державному лісотехнічному університеті за адресою: 79057, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 103.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Українського державного лісотехнічного університету за адресою: 79057, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 101.
Автореферат розісланий “____” “січня” 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.Є. Кульчицький-Жигайло


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Головним напрямком лісогосподарського виробництва в Україні, у зв’язку з докорінною зміною соціальної та економічної ситуації в державі, є забезпечення сталого розвитку галузі, спрямоване на більш повне задоволення потреб народного господарства й населення країни в продукції та корисностях лісу за рахунок підвищення ефективності його функціонування і комплексного використання потенціалу лісосировинних ресурсів.
Одним із найважливіших лісогосподарських заходів, спрямованих на збільшення ресурсів деревини та розширення експлуатаційних можливостей лісів є оптимізація їх породного складу з урахуванням біологічних особливостей головних лісоутворюючих порід, відповідності конкретним лісорослинним умовам, а також кон’юктури ринку деревної сировини на перспективу.
Найбільші площі в Правобережному Поліссі займають соснові ліси. У лісогосподарських підприємствах регіону вони відіграють визначальну екологічну та економічну роль. Проте, з огляду на посилення антропогенного впливу і негативні зміни складових навколишнього середовища, підвищення продуктивності та стійкості соснових лісів, наукове обґрунтування вирощування соснових насаджень у регіоні опрацьовані недостатньо. Це й визначає актуальність теми досліджень.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано в лабораторії лісівництва Поліського філіалу Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького на протязі 1998-2004 рр. у порядку виконання наступних державних тем:
1. Тема № 21 “Вивчення особливостей функціонування лісових екосистем в умовах радіоактивного забруднення, ведення лісового господарства, закономірностей міграції радіонуклідів у продукцію лісового господарства” (1998-2000 рр.). Номер держреєстрації – 0197U018457.
2. Тема № 11 “Вивчити закономірності міграції радіонуклідів в лісових екосистемах з метою реабілітації лісів і оптимізації нормативних документів (2001 – 2004 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА СТІЙКОСТІ СОСНОВИХ НАСАДЖЕНЬ У ПРАВОБЕРЕЖНОМУ ПОЛІССІ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок