Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПРОМИСЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПРОМИСЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПРОМИСЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,46 KB
Завантажень:
227
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КОЦ ГРИГОРІЙ ПАВЛОВИЧ
УДК 658.562
УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПРОМИСЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ
Спеціальність 08.06.02 - підприємництво, менеджмент і маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті,
Міністерство освіти і науки України.
 
Науковий керівник - кандидат економічних наук, професор
Дікань Лариса Василівна
Харківський державний економічний університет, завідуюча кафедрою аудиту та оподаткування
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Одінцова Галина Сергіївна
Українська Академія державного управління при Президентові України (Харківський філіал), завідуюча кафедрою державного управління та менеджменту
кандидат економічних наук, доцент
Азаренкова Галина Михайлівна
Харківська державна академія міського господарства, доцент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
Провідна установа - Інститут економіки промисловості НАН України (м. Донецьк), відділ проблем управління виробництвом
Захист відбудеться “31” травня 2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий 27 квітня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дороніна М.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
В умовах переходу до ринку успіх кожного конкретного товаровиробника оцінюється за рівнем ефективності виробництва, обумовленої в першу чергу ступенем задоволення потреб суспільства з найменшими витратами. При цьому в даний час визначальною характеристикою, яка формує суспільні потреби, стає якість продукції. Це пов'язано з тим, що якість продукції в умовах конкуренції є головним стимулом придбання продукції, одним з факторів її конкурентоспроможності.
Стан справ в області управління якістю для підприємств України не можна визначити як задовільний. Розвиток експортних відносин показав, що продукція вітчизняних підприємств є неконкурентоспроможною на світовому ринку саме по якості. У цьому зв'язку набуває особливого значення проблема розробки та впровадження дійових методів управління витратами на забезпечення якості продукції.
Теоретико-методологічні й економіко-організаційні аспекти управління витратами на забезпечення якості продукції відображені в роботах провідних вітчизняних і зарубіжних вчених економістів: І. Ансоффа, Л. Водачека, З. Ш. Гейлера, А.В. Гличева, Д. Джуран, Л.В. Дікань, Ю.Б. Іванова, Д.С. Демиденко, В.Е. Ластовецького, Л.А. Матвєєва, В.Ю. Огвоздіна, Г.С. Одінцової, В.В. Окрепілова, В.С. Пономаренка, О.І. Пушкаря, В.М. Соколенко, С.А. Стукова, А. Субето, А. Фейгенбаума, З.Ю. Хамдамова, Д. Харрінгтона, А. Яруговой та ін.
Актуальність теми. Вивчення та аналіз опублікованих за даною проблематикою матеріалів методологічних концепцій, методичних підходів та практичних розробок дозволили зробити висновок про те, що питання пошуку й формування концептуальних і методичних підходів до вирішення задачі ефективного управління витратами на забезпечення якості продукції недостатньо розроблені як у науковому, так і в організаційно-практичному аспекті, особливо для умов трансформаційної економіки.
Об'єктивна необхідність подальшого поглиблення теоретичних досліджень і методичних розробок пов'язана з удосконаленням методів планування, обліку витрат на забезпечення якості продукції, організаційної структури управління якістю, що і зумовило вибір теми дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертаційної роботи пов'язана з науковими дослідженнями Харківського державного економічного університету; окремі пропозиції та дисертаційні дослідження стали частиною роботи, яка була виконана в рамках госпдоговору “Питання удосконалення внутрішнього аудиту та оцінки фінансового стану підприємства” (номер державної реєстрації 0199U003643) і держбюджетної науково-дослідної роботи “Узагальнення досвіду проведення антимонопольної політики в розвинених країнах” (номер державної реєстрації 0196U003140).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПРОМИСЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок