Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ СОЛОДКИХ СТРАВ З ОКАРОЮ

ТЕХНОЛОГІЯ СОЛОДКИХ СТРАВ З ОКАРОЮ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ СОЛОДКИХ СТРАВ З ОКАРОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,85 KB
Завантажень:
39
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РАСУЛОВ РАМІС АСИМОВИЧ
УДК 641.85
ТЕХНОЛОГІЯ СОЛОДКИХ СТРАВ З ОКАРОЮ
Спеціальність 05.18.16 – Технологія продуктів харчування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
Кочерга Валентина Іванівна,
Київський національний торговельно-економічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри технології і організації ресторанного господарства.
Офіційні опоненти: | §
доктор технічних наук, професор
Дорохович Антонелла Миколаївна,
Національний університет харчових технологій Міністерства освіти і науки України, професор кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів;
§
кандидат технічних наук, доцент
Самохвалова Ольга Володимирівна,
Харківський державний університет харчування та торгівлі Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів.
Провідна установа: | Донецький державний університет економіки та торгівлі
ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, кафедра технології, мікробіології і хімії продуктів харчування, м. Донецьк
Захист відбудеться 5 березня 2004 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.02 Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: Україна, 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: Україна, 02156, м. Київ. вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий 04.02.2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Є.В.Тищенко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Життєдіяльність організму людини та формування його стійкості до впливу зовнішнього середовища значною мірою залежать від постійного надходження біологічнонеобхідних речовин з їжею. Цьому може сприяти використання рослинної зернобобової сировини, наприклад, сої і продуктів її переробки.
Вагомим внеском у вирішення окремих питань розробки технології продуктів харчування з використанням рослинної сировини є наукові праці А.М.Дорохович, Л.П.Малюк, В.Н.Корзуна, М.І.Пересічного, Г.Ф.Коршунової, О.В.Самохвалової, А.М.Артемової, Л.І.Кощуг, В.Е.Крепса та ін.
Останнім часом поширилось застосування продуктів переробки сої (соєвого молока, соєвого білкового ізоляту) у виробництві кулінарної продукції, в тому числі солодких страв. Поряд з іншими продуктами переробки сої вітчизняного виробництва, окара є перспективним видом сировини, яку доцільно використовувати у виробництві солодких страв. Вона містить значну кількість білків та ліпідів, харчових волокон, але сфера застосування окари у технологіях продуктів харчування дуже обмежена. Інформація про виробництво на її основі солодких страв взагалі відсутня.
Тому вивчення властивостей окари, пошук можливостей створення кулінарних виробів на її основі, використання останніх у технологіях солодких страв є досить актуальним питанням. Це визначило напрям наукових досліджень у даній дисертаційній роботі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано відповідно до планів держбюджетних науково-дослідних робіт Київського національного торговельно-економічного університету з теми “Розробка структурованої кулінарної продукції з сировини, багатої на клітковину” (№62.4 затверджений 28 січня 1999 р.).
Мета і завдання досліджень. Мета роботи полягає в науковому обґрунтуванні та розробленні технології солодких страв з окарою для розширення асортименту кулінарної продукції підвищеної харчової цінності.
Відповідно до поставленої мети сформульовані наступні завдання:
·
вивчити хімічний склад та функціональні властивості окари як сировини для виробництва солодких страв;
·
науково обґрунтувати та запропонувати технологію обробки окари для надання їй раціональних технологічних властивостей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ СОЛОДКИХ СТРАВ З ОКАРОЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок