Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Лікування сифілісу у вагітних пеніциліном G і бензатинпеніциліном з урахуванням форми захворювання і фармакотерапевтичних властивостей препаратів

Лікування сифілісу у вагітних пеніциліном G і бензатинпеніциліном з урахуванням форми захворювання і фармакотерапевтичних властивостей препаратів

Назва:
Лікування сифілісу у вагітних пеніциліном G і бензатинпеніциліном з урахуванням форми захворювання і фармакотерапевтичних властивостей препаратів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,12 KB
Завантажень:
326
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
Інститут дерматологІЇ та венерологІЇ
ГУБЕНКО ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 618.3-06: 616.972-097-08-036.8-085.334
Лікування сифілісу у вагітних пеніциліном G і
бензатинпеніциліном з урахуванням форми захворювання і
фармакотерапевтичних властивостей препаратів
14.01.20 – шкірні та венеричні хвороби
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Харків – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті дерматології та венерології АМН України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Мавров Генадій Іванович,
Інститут дерматології та венерології АМН України,
завідуючий відділом венерології.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор
Радіонов Володимир Григорович,
Луганський державний медичний
університет МОЗ України, завідуючий кафедрою
шкірних та венеричних хвороб;
кандидат медичних наук, доцент
Дунаєва Галина Олексіївна,
Харківська державна медична академія
післядипломної освіти МОЗ України, доцент
кафедри дерматовенерології.
Провідна установа: Нацiональний медичний унiверситет iм. акад. О.О.Богомольця МОЗ України, кафедра шкірних та венеричних хвороб з курсом проблем СНІДу, м. Київ.
Захист відбудеться “27” грудня 2000 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.603.01 при Інститутi дермато-логiї та венерологiї АМН України за адресою: 61057, м. Харкiв, вул. Чернишевського, 7/9.
З дисертацiєю можна ознайомитися в бiблiотецi Інституту дерматологiї та венерологiї АМН України за адресою: 61057 м.Харкiв, вул.Чернишевського, 7/9.
Автореферат розiсланий “23” листопада 2000 р.
Вчений секретар спецiалiзованої вченої
ради, кандидат медичних наук Г.М.Бондаренко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сифіліс залишається однією з найважливіших проблем охорони здоров'я в Україні. Особливу стурбованість викликає ріст сифілітичної інфекції серед вагітних жінок. Неадекватне лікування таких пацієнток підвищує ризик народження неповноцінних дітей, що є загрозою здоров'ю нації [Калюжна Л.Д. і співавт., 1997; Савчак В.І. і співавт., 1997; Мавров Г.І., 1999; Дерев'янко Л.А., 2000]. Існують труднощі у трактуванні клінічних і серологічних проявів сифілісу у вагітних, недостатньо вивчені зміни у плода, викликані сифілітичною інфекцією. Існуючі методи лікування вагітних, хворих на сифіліс, не завжди приводять до бажаних результатів. Тому необхідно розробляти нові методи терапії сифілітичної інфекції у вагітних із застосуванням препаратів пеніцилінового ряду нового покоління з урахуванням особливостей захворювання у даної групи пацієнток.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження є фрагментом планової науково-дослідної роботи Інституту дерматології та венерології АМН України: ОК 08.00 «Вплив сифілісу, сечостатевого хламідіозу і мікоплазмозу на репродуктивну функцію: епідеміологія, клініка, патогенез, діагностика, лікування і профілактика безплідності і невиношування вагітності, що позв'язані з венеричними інфекціями» (№ державної реєстрації 0100V001040). Здобувач є відповідальним виконавцем названої теми. Дисертантом самостійно виконано фрагмент планової науково-дослідної роботи Інституту дерматології та венерології АМН України, присвячений вивченню впливу сифілітичної інфекції на перебіг і результат вагітності та розробці нового методу лікування сифілісу в таких пацієнток.
Мета і задачі дослідження. Мета дослідження - розробити новий метод лікування вагітних, хворих на сифіліс, пеніциліном G у комбінації з бензатинпеніциліном з урахуванням епідеміологічних, клініко-серологічних особливостей захворювання і фармакотерапевтичних властивостей препаратів.
Для досягнення наміченої мети були поставлені наступні задачі:
1. З'ясувати медичні та соціальні фактори, що сприяють інфікуванню сифілісом вагітних жінок.
2. Вивчити клінічні та серологічні особливості прояву сифілісу у вагітних.
3. Визначити вплив сифілітичної інфекції на перебіг і результат вагітності.
4. Розробити методику лікування вагітних, хворих на сифіліс, пеніциліном G і бензатинпеніциліном на підставі вивчення концентрації пеніциліну в сироватці крові методом високоефективної рідинної хроматографії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Лікування сифілісу у вагітних пеніциліном G і бензатинпеніциліном з урахуванням форми захворювання і фармакотерапевтичних властивостей препаратів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок