Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ В УМОВАХ РОЗВИТКУ РИНКОВИХ ВІДНОСИН

УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ В УМОВАХ РОЗВИТКУ РИНКОВИХ ВІДНОСИН

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ В УМОВАХ РОЗВИТКУ РИНКОВИХ ВІДНОСИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,77 KB
Завантажень:
328
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
ім. М.ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
Гамаль Абдулгафур Мохамед
УДК 331.108(043.3)
УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ В УМОВАХ РОЗВИТКУ РИНКОВИХ ВІДНОСИН
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємством
Автореферат дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата економічних наук
Донецьк 2002


Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі маркетингу та комерційної справи Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Оносов Микола Матвійович,
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, професор кафедри маркетингу та комерційної справи.
Офіційні опоненти –
доктор економічних наук, професор Гончаров Валентин Миколайович, Східноукраїнський державний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри менеджменту.
кандидат економічних наук, доцент Савченко Галина Олексіївна, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри управління трудовими ресурсами.
Провідна організація –
Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, кафедра загального та адміністративного менеджменту (м. Донецьк)
Захист дисертації відбудеться “24“ грудня 2002 р. в 14-00 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради К. 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, бул. Шевченка, 30
Автореферат відправлено “23“ листопада 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої Виноградова О.В.
вченої ради


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з центральних проблем реалізації соціально-економічних реформ є формування й практичне здійснення ефективної кадрової політики. Перехід до стійкого розвитку ринкової економіки вимагає глибокого знання всіх аспектів управління персоналом. Його професійний і творчий розвиток, ефективна реалізація потенціалу працівників представляють ту основу, на якій може бути забезпечена стабільність і досягнутий стійкий соціально-економічний розвиток країни. Це можливо тільки за тих умов, коли кадрова політика збагатиться досягненнями світового досвіду теорії і практики управління персоналом.
Значний внесок у розробку теорії і методології управління персоналом зробили роботи таких вітчизняних і закордонних учених як, Афонін А.С., Балабанова Л.В., Бєлопольський М.Г., Бритченко Г.І., Виханський О.С., Губерна Г.К., Данько Т.А., Десслер Г., Єгоршин А.П., Кібанов А.Я., Омелянович Л.А., Сорока І.В., Щекін Г.В., Якокка Л.
За період адаптації до ринкових умов існуюча кадрова політика не витримала тиску ринкового пресу і поки що не стала результативним фактором соціальної стабілізації суспільства, зміцнення державної, адміністративно-управлінської дисципліни. Більш того, вона нерідко стає деструктивним елементом, що руйнує фундамент державної влади зсередини. Серед безліч проблем нашого часу відзначимо хача б зростання рівня безробіття, що досягло загрозливих розмірів.
Стратегічним напрямком виходу з кризи в галузі кадрової політики є створення стійких ціннісних орієнтацій та інтересів; формування відповідної організаційної і професійно-посадової структури, ефективної системи навчання, мотивації і стимулювання персоналу. На жаль, бюрократичні структури, як і перелік посад з їхніми окладами й тарифними ставками зовсім застаріли, суперечать ринковим відносинам і протидіють їхньому розвитку. В умовах, коли мільйони трудящих не мають можливості вчасно одержувати заробітну плату, коли її розміри не завжди забезпечують елементарний рівень життя, буває не тільки важко, але й неможливо організувати та забезпечити нормальний трудовий процес, проводити ефективну кадрову політику.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ В УМОВАХ РОЗВИТКУ РИНКОВИХ ВІДНОСИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок