Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ І СТРУКТУРИ ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ ЗМІНАМИ У ВІТЧИЗНЯНИХ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ПРОЕКТАХ

МОДЕЛІ І СТРУКТУРИ ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ ЗМІНАМИ У ВІТЧИЗНЯНИХ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ПРОЕКТАХ

Назва:
МОДЕЛІ І СТРУКТУРИ ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ ЗМІНАМИ У ВІТЧИЗНЯНИХ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ПРОЕКТАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,03 KB
Завантажень:
393
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА і АРХІТЕКТУРИ
Аль-Шукрі Фатхі Мохамед АХМЕД
УДК 332.528
МОДЕЛІ І СТРУКТУРИ ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ ЗМІНАМИ У ВІТЧИЗНЯНИХ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ПРОЕКТАХ
Спеціальність 05.13.22 – Управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ, 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Черкаському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | - доктор технічних наук, професор
Тесля Юрій Миколайович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри інформаційних технологій
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Рибак Анатолій Іванович,
Одеський регіональний інститут державного управління Української академії державного управління при Президентові України, завідувач кафедри управління проектами;
- кандидат технічних наук , доцент
Тімінський Олександр Георгійович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, доцент кафедри автоматизації технологічних процесів
Провідна установа - Український державний морський технічний університет ім. адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України, м.Миколаїв.
Захист відбудеться 22.01.2004 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.01 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, просп. Повітрофлотський, 31, кім.466.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, просп. Повітрофлотський, 31.
Автореферат розісланий 19.12.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук С.В.Цюцюра
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Тенденція прискорення розвитку економіки таких країн як Україна і Ємен, яка відбувається на тлі нестійкої соціально-економічної формації перехідного періоду потребує вирішення ряду важливих питань забезпечення надійної роботи існуючих енергетичних потужностей і будівництва нових в умовах, які характеризуються значною невизначеністю і невпорядкованістю. Автором під терміном “вітчизняні енергетичні проекти” визначаються енергетичні проекти як України, так і Ємена, оскільки їх економічний стан подібний і реалізація проектів будівництва енергетичних об‘єктів в Ємені може і повинна базуватися на досвіді України. Відсутність систем управління, спроможних ефективно функціонувати в умовах, що характеризуються значною кількістю змін в процесі реалізації проектів будівництва енергетичних об‘єктів і програм в Україні і Ємені може призвести до зниження ефективності енергетичного будівництва, в недотриманні нових енергетичних потужностей. Тому задача створення ефективної системи управління змінами в енергетичному будівництві є дуже важливою й актуальною.
Дисертаційна робота присвячена рішенню задачі розробки моделей і структур процесів управління змінами, орієнтованих на проекти будівництва енергетичних об‘єктів.
Основна ідея даної наукової роботи полягає в тому, що рішення цієї наукової задачі можливо: за рахунок розкриття особливостей реалізації проектів будівництва енергетичних об‘єктів в країнах з перехідною економікою (на прикладі України); через виявлення найбільш істотних чинників змін проектів будівництва енергетичних об‘єктів; на основі розробки нових організаційних форм оптимальної взаємодії в умовах досягнення всіма суб'єктами управлінського процесу єдиної системи цілей; шляхом розробки моделей і структур процесів управління змінами по всіх етапах життєвих циклів проектів будівництва енергетичних об‘єктів.
Тема наукової роботи зумовлена відсутністю ефективних наукових підходів, систем і технологій управління змінами в проектах будівництва енергетичних об‘єктів, які б дозволяли ефективно застосовувати методологію управління проектами в економічних умовах України і Ємена.
Зв‘язок з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛІ І СТРУКТУРИ ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ ЗМІНАМИ У ВІТЧИЗНЯНИХ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ПРОЕКТАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок