Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ ДІЯЛЬНОСТІ МОРСЬКОГО ПОРТУ В ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМАХ

ЕФЕКТИВНІСТЬ ДІЯЛЬНОСТІ МОРСЬКОГО ПОРТУ В ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМАХ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ ДІЯЛЬНОСТІ МОРСЬКОГО ПОРТУ В ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,13 KB
Завантажень:
79
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Одеський національний морський університет
СУДАРЕВ ВІКТОР ОЛЕКСІЙОВИЧ
УДК 656.615: 658.8
ЕФЕКТИВНІСТЬ ДІЯЛЬНОСТІ МОРСЬКОГО ПОРТУ
В ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМАХ
Спеціальність 05.22.01 „Транспортні системи”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі „Економічна теорія і кібернетика” Одеського національного морського університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Холоденко Анатолій Михайлович,
Одеський національний морський університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри „Економічна теорія і кібернетика”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Ананьїна Віра Захарівна,
Одеський національний морський університет
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри “Експлуатація морських портів”;
кандидат технічних наук, професор
Цимбал Микола Миколайович,
Одеська національна морська академія
Міністерства освіти і науки України,
декан факультету морського судноводіння.
Провідна установа: Національний транспортний університет
Міністерства освіти і науки України (м.Київ),
кафедра менеджменту.
Захист дисертації відбудеться 14 лютого 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.060.01 в Одеському національному морському університеті за адресою: 65029, м.Одеса, вул. Мечникова, 34.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ОНМУ за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34.
Автореферат розісланий 13 січня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 41.060.01,
кандидат технічних наук, доцент Н.В.Єфремова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Морські порти відіграють важливу роль у забезпеченні транспортних сполучень, міжнародної торгівлі та формуванні державного бюджету країни. Дослідженню організації перевантажувальних процесів у морських портах присвячено багато ґрунтовних праць В.З.Ананьїної, О.О.Бакаєва, Л.Д.Ветренка, Є.М.Воєвудського, М.М.Горбатого, Д.Імекайте, О.Р.Магамадова, О.А.Малаксіано, В.І.Чекаловця та інших.
Останнім часом, з переходом до ринкових відносин, розвитком транспортних коридорів, набуває актуальності логістична концепція, що об’єднує виробників ресурсів і продукції, транспортні підприємства та ринки реалізації продукції у певні системи. Зокрема, транспортно-логістичні системи висвітлюється у роботах Б.А.Анікіна, Д.Бауерсокса, М.Н.Бідняка, Ю.Л.Воробйова, А.О.Воркута, В.К.Долі, Д.Клосса, Є.В.Крикавського, І.О.Лапкіної, В.С.Лукинського, Л.Б.Миротіна, І.В.Морозової, Ю.М.Неруша, В.П.Поліщука, М.Я.Постана, В.І.Сергеєва, А.А.Смєхова, М.М.Цимбала, Дж.Шапіро, О.Г.Шибаєва та інших.
Тож становить неабиякий інтерес дослідження – в рамках логістичного підходу – взаємодії морського порту з іншими учасниками таких систем: виробниками (вантажовласниками), суміжними транспортними підприємствами (автомобільними, залізничними, судноплавними), портами-конкурентами.
Відзначимо тут і необхідність широкого застосування при цьому математичних моделей, які дозволяють адекватно описати інтереси учасників, механізми їх взаємодії, встановити та порівняти відповідні оптимуми та рівноваги й зробити нетривіальні якісні висновки відносно загальних закономірностей функціонування логістичних систем та ефективної діяльності в них морського порту.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась в рамках розробки за держбюджетною темою Науково-дослідного інституту фундаментальних і прикладних досліджень Одеського національного морського університету “Теоретичні засади стратегічного управління логістичними системами” (№ держ.реєстрації 0106 U 001347), пов’язана з Програмою соціально-економічного розвитку морських портів України до 2010 року, затвердженою Колегією Мінтрансу України 18.02.2002 р., й Концепцією розвитку транспортно-дорожнього комплексу України на середньостроковий період та до 2020 р.
Мета і задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ ДІЯЛЬНОСТІ МОРСЬКОГО ПОРТУ В ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок