Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ІТЕРАЦІЙНИХ СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ

ПІДВИЩЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ІТЕРАЦІЙНИХ СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ІТЕРАЦІЙНИХ СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,02 KB
Завантажень:
211
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
УКРАЇНСЬКий науково-дослідний інститут
зв’язку
КОРОБКО ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 621.396.072.6.078
ПІДВИЩЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ІТЕРАЦІЙНИХ
СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ
05.12.13 – Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському інституті зв’язку Української державної академії зв’язку ім.О.С.Попова.
Науковий керівник: Кандидат технічних наук, доцент
Беркман Любов Наумівна, зав.кафедрою
багатоканального електрозв’язку Київського
інституту зв’язку Української державної
академії зв’язку ім.О.С.Попова.
Офіційні опоненти: Заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор Лучук
Андрій Михайлович, провідний науковий
співробітник Українського науково-
дослідного інституту зв’язку
Кандидат технічних наук
Брицький Олександр Ігорович, нач.відділу об’єднаного інституту при національній академії оборони Міністерства оборони України
Провідна організація - Відкрите акціонерне товариство, науково-виробниче
підприємство “САТУРН” Міністерства промислової політики України (м.Київ).
Захист відбудеться 21.12.2000р. об 14год.на засіданні Спеціалізованої вченої Ради К 26.849.01 при Українському науково-дослідному інституті зв’язку за адресою: 03110,Київ-110, вул.Солом’янська,13.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Українського науково-
дослідного інституту зв’язку.
Автореферат розіслано 19.11.2000р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої Ради Михайлов В.Ф.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми та стан питання. Вирішення задач, поставлених перед Державним комітетом зв'язку і інформатизації України і спрямованих на підвищення ефективності використання засобів зв'язку, багато в чому залежить від поліпшення показників якості окремих локальних пристроїв систем зв'язку. До таких пристроїв, зокрема, відносяться системи фазового автопідстроювання.
Системи фазового автопідстроювання (ФАП) знаходять саме широке застосування в техніці зв'язку. Це, зокрема, відстежувальні демодулятори цифрових частотно-модульованих (ЧМ) сигналів, що володіють підвищеною завадостійкістю.
Системи ФАП широко використовуються при демодуляції цифрових ФМ сигналів в частотних синтезаторах, де за допомогою ФАП полегшується вирішення задачі стабільності частоти і спектральної чистоти вихідного коливання; при побудові регенеративних дільників і перемножувачів частоти, де шляхом побудови вузькосмугової замкненої ФАП з опорного сигналу, спотвореного завадами, можна одержати порівняно вільний від джиттера субгармонічний когерентний сигнал; при розробці схем фільтрації спектральної складової сигналу на фоні шумів; при побудові високодобротних і смугових загороджувальних фільтрів з відстежувальною настройкою за середньою частотою; при побудові систем когерентної фазової або частотної модуляції; при управлінні фазованими антенними гратками і побудові когерентних дальномірних систем; у підсилювачах для усунення фазових набігів. Методи фазової синхронізації широко використовуються в системах ІКМ для виділення тактового сигналу безпосередньо з передавальної інформаційної послідовності; в апаратурі передачі даних , а також для стабілізації частоти генератора . Системи ФАП використовуються в приймачах амплітудно-модульованих сигналів; у радіотехнічних приймально-вимірювальних комплексах; для підвищення точності апаратури запису-відтворення інформації на магнітному носії і ін.
Як випливає з вищевикладеного, система ФАП є найпоширенішою в техніці зв'язку. Від показників якості ФАП багато в чому залежить ефективність системи зв'язку, вірність переданої від джерела до одержувача інформації й ін.
Основними показниками ФАП є точність в усталених режимах і швидкодія. Тому тема дисертаційної роботи, присвячена вирішенню задачі поліпшення основних показників якості системи ФАП, особливо актуальна.
Вирішенню проблеми підвищення точності і швидкодії систем ФАП присвячено багато робіт вітчизняних і закордонних учених.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ІТЕРАЦІЙНИХ СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок