Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделювання процесу структурних змін виробничих потужностей промислових підприємств (квантово-інвестиційний підхід)

Моделювання процесу структурних змін виробничих потужностей промислових підприємств (квантово-інвестиційний підхід)

Назва:
Моделювання процесу структурних змін виробничих потужностей промислових підприємств (квантово-інвестиційний підхід)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,26 KB
Завантажень:
181
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Богославець Олексій Ігоревич
 
УДК 519.866:330.322.2:339.132.2
Моделювання процесу структурних змін
виробничих потужностей промислових підприємств
(квантово-інвестиційний підхід)
Спеціальність 08.03.02 – економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформатики Київського національного економічного університету Міністерства науки і освіти України, м. Київ.
Наковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Сидоренко Валерій Миколайович,
Київський національний економічний університет,
доцент кафедри інформатики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Суслов Олег Павлович, Державний науково-дослідний інститут інформатизації і моделювання економіки, провідний науковий співробітник відділу проблем програмно-цільового управління
кандидат економічних наук
Ревін Віктор Андрійович,
Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій і систем НАН України та Міністерства освіти і науки України, старший науковий співробітник відділу соціально-економічних систем та інформаційних технологій
Провідна установа: Інститут економіки промисловості НАН України, відділ фінансово-економічних проблем використання виробничого потенціалу, м. Донецьк
Захист відбудеться “29” вересня 2003 р. о 1430 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 при Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “29” серпня 2003 р.
Вчений серетар
спеціаціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, професор _____________ Шарапов О.Д.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Дванадцять років в економічному житті держави – великий термін. Окремим державам, що розвивались, цього часу було достатньо, щоб забезпечити структурну перебудову економіки та стійке економічне зростання. Як відмітив Президент України, для держави дванадцять минулих років – є роками втрачених можливостей і стійкого розчарування абсолютної більшості населення. Країна, яка мала найкращі стартові умови для реформування економіки серед колишніх соціалістичних республік, за дванадцять років не змогла реалізувати свої переваги і потенційні можливості. Майже всі радикальні економічні реформи, що проводились, були здійснені без відповідного наукового забезпечення і конкретних програм діяльності. Це поставило країну у виключно складну соціально-економічну і політичну ситуацію.
За таких умов найбільш прийнятним для України є варіант довгострокової стратегії розвитку економіки, який полягає в створенні максимально сприятливих умов для подальшого розвитку вітчизняного науково-виробничого потенціалу, основу якого складають виробничі потужності, та підйому добробуту населення на основі економічної ефективності, опори, перш за все, на власні ресурси та підвищення конкурентоспроможності національної економіки.
Тому важливе значення набуває проблема теорії визначення, методології виміру на основі системного підходу, економіко-математичного моделювання всіх факторів і процесів формування і використання виробничих потужностей промислових підприємств та фірм.
Теоретичні та методологічні аспекти системи економіко-математичних моделей, формування і оцінки виробничих потужностей мають певне висвітлення в наукових працях зарубіжних та вітчизняних авторів: Бунич П.Г., Зайцев Н.Л., Йохансен Л., Кваша Я.Б., Клейн Л.Р., Куренков Ю.Н., Нортон Д., Петрович І.М., Федотов А.Н. тощо.
Суттєвий вклад у розробку теорії формування системи економіко-математич-них методів і моделей в умовах конкурентного середовища та за умов трансформації і переходу до ринкових відносин в Україні внесли роботи Бакаєва О.О., Бєсєдіна В.Ф., Вітлінського В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Моделювання процесу структурних змін виробничих потужностей промислових підприємств (квантово-інвестиційний підхід)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок