Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ МИРОТВОРЧИХ КОНТИНГЕНТІВ: ГЕНЕЗИС ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ

ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ МИРОТВОРЧИХ КОНТИНГЕНТІВ: ГЕНЕЗИС ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ

Назва:
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ МИРОТВОРЧИХ КОНТИНГЕНТІВ: ГЕНЕЗИС ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,37 KB
Завантажень:
436
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
МЕЛЬНИК Олександр Миколайович
УДК 61:356,33(477)+341,3(477)+341,231,12+355,12:165,742(477)
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ МИРОТВОРЧИХ КОНТИНГЕНТІВ:
ГЕНЕЗИС ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ
25. 00. 01. – теорія та історія державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – | доктор наук з державного управління, професор
Радиш Ярослав Федорович,
Національна академія державного управління
при Президентові України,
професор кафедри управління охороною суспільного здоров’я.
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління, професор
СИТНИК Григорій Петрович,
Національна академія державного управління при Президентові України, завідувач кафедри національної безпеки;
доктор медичних наук, доцент
Голик Лев Антонович,
Головний військовий клінічний госпіталь Міністерства оборони України, заступник начальника.
Провідна установа – | Хмельницький університет управління і права, кафедра державного управління і місцевого самоврядування, м. Хмельницький.
Захист відбудеться 12 квітня 2006 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.01 в Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20, к. 201.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії дер-жавного управління при Президентові України (03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий 11 березня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.К. Майборода
\ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реформування і розвиток Збройних Сил (ЗС) України залежать від реалізації ключових завдань як загальнодержавного масштабу, так і специфічних, пов’язаних з їх життєдіяльністю.
Одним з таких завдань загальнодержавного масштабу є проведення конструктивної, послідовної й виваженої зовнішньої політики, спрямованої на забезпечення національних інтересів і безпеки України шляхом підтри-мання мирного й взаємовигідного співробітництва з членами міжна-родного співтовариства згідно із загальновизнаними принципами та нормами міжнародного права.
Важливою складовою частиною зовнішньополітичної діяльності дер-жави є міжнародне співробітництво ЗС України, яке має особливе значення для зміцнення національної безпеки і оборони України, розвитку самих ЗС.
Підвищення ролі міжнародного співробітництва ЗС України зумовлено встановленням і безпрецедентним поширенням між країнами євроатлантичного регіону відносин партнерства й довіри у воєнній сфері, поступовим формуванням нової системи міжнародної та європейської безпеки. Численні міжнародні миротворчі операції, в яких беруть сьогодні участь й українські військові підрозділи, а отже, висока ймовірність їх подальшого активного використання потребують наукового обґрунтування системи державного регулювання діяльності українських миротворчих контингентів. Ще недавно відокремлена від світу країна долучилася до світових миротворчих процесів у період їх значної активізації, до того ж в умовах, коли відповідна система регулювання, як і багато інших елементів державного управління, не існувала. Розробляти методи управління діяльністю українських миротворчих контингентів доводиться на етапі інтеграції України до Європейського Союзу (ЄС), коли реальним стає перехід нашої держави до стандартів діючої демократії й цивілізованого, соціально орієнтованого суспільства. Важливість наукового аналізу державного регулювання діяльності українських миротворчих контингентів пов’язана ще і з тим, що їх оптимізація є суттєвим резервом економічного й соціального розвитку ЗС України.
Вітчизняні дослідники у своїх працях неодноразово наголошували на тому, що досягнення найбільш значущих результатів у міжнародному військовому співробітництві можливе лише за умови виваженого, чіткого та послідовного впровадження системи відповідних заходів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ МИРОТВОРЧИХ КОНТИНГЕНТІВ: ГЕНЕЗИС ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок