Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ НЕЖОРСТКИХ ДОРОЖНІХ ОДЯГІВ, ОПТИМАЛЬНИХ ДЛЯ ЗАДАНИХ УМОВ

УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ НЕЖОРСТКИХ ДОРОЖНІХ ОДЯГІВ, ОПТИМАЛЬНИХ ДЛЯ ЗАДАНИХ УМОВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ НЕЖОРСТКИХ ДОРОЖНІХ ОДЯГІВ, ОПТИМАЛЬНИХ ДЛЯ ЗАДАНИХ УМОВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,70 KB
Завантажень:
190
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Гавриленко Сергій Вікторович
УДК 658.5
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ
НЕЖОРСТКИХ ДОРОЖНІХ ОДЯГІВ,
ОПТИМАЛЬНИХ ДЛЯ ЗАДАНИХ УМОВ
05.13.22 – Управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
Офіційні опоненти:
Провідна установа: | кандидат технічних наук, доцент
Петрович Володимир Васильович,
Національний транспортний університет,
доцент кафедри будівництва та експлуатації доріг
доктор технічних наук, професор
Мозговий Володимир Васильович,
Національний транспортний університет,
завідуючий кафедрою дорожньо-будівельних
матеріалів та хімії Національного транспортного універститету
кандидат технічних наук,
Шилін Ігор Володимирович,
Горлівський автомобільно-дорожній інститут
Донецького національного технічного університету,
доцент кафедри будівництва та експлуатації
автомобільних доріг
Придніпровська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Захист відбудеться “20” жовтня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .059.01 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, Україна, м. Київ, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, Україна, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий “___” вересня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Мельниченко О.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Розробка ефективних проектів будівництва та реконструкції автомобільних доріг – насущна проблема розвитку дорожнього будівництва в умовах ринкової економіки не тільки в Україні, а й в усьому світі. Вартість дорожнього одягу складає найбільшу частину вартості всього проекту, тому оптимальність технічних проектів має особливо важливе значення з погляду розподілу ресурсів і забезпечення якості проекту в цілому.
Актуальність теми полягає в необхідності ефективного розподілу ресурсів при проектуванні і будівництві або реконструкції дорожнього одягу в умовах обмеженого фінансування дорожньої галузі.
В умовах переходу до ринкової економіки змінюються джерела фінансування проектів будівництва та реконструкції автомобільних доріг, що веде до суттєвих змін в організації проектів на кожній із фаз та етапів їх життєвого циклу. При організації проектів стало широко вживаною практикою проведення тендерів на виконання робіт, що позитивно впливає на виникнення конкуренції і, як наслідок, суттєво збільшуються вимоги з боку замовників робіт. У зв’язку з цим у виконавців робіт виникає потреба в покращенні якості робіт та пропозиції додаткових послуг при їх виконанні.
Очевидно, що підвищення ефективності проектів будівництва та реконструкції автомобільних доріг головним чином можливе завдяки удосконаленню методів проектування оптимальних дорожніх одягів, як найбільш вагомої складової використання ресурсів в проектах дорожніх об’єктів.
Отримання оптимальної конструкції дорожнього одягу для заданих умов ще на етапі планування проекту визначає напрямок для проектних рішень на подальших етапах проекту та веде до зниження ризику виникнення помилок та не раціональних рішень. При цьому підвищується достовірність рішень на етапах планування та врахування ризиків.
Існуючі методи проектування дорожніх одягів не задовольняють сучасні потреби ринкової економіки, вирішуючи лише задачу раціонального використання властивостей матеріалів без врахування ефективності капіталовкладень.
Потреби в підвищені ефективності проектних рішень вимагає розробки головним чином нової концепції отримання оптимальних конструкцій дорожніх одягів, методів та алгоритмів, які забезпечать високі показники ефективності використання матеріально-технічних ресурсів при стабільно високій якості проектів будівництва та реконструкції автомобільних доріг.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ НЕЖОРСТКИХ ДОРОЖНІХ ОДЯГІВ, ОПТИМАЛЬНИХ ДЛЯ ЗАДАНИХ УМОВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок