Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИРОБНИЧИЙ МАРКЕТИНГ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ОЛІЙНО-ЖИРОВОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

ВИРОБНИЧИЙ МАРКЕТИНГ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ОЛІЙНО-ЖИРОВОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

Назва:
ВИРОБНИЧИЙ МАРКЕТИНГ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ОЛІЙНО-ЖИРОВОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,90 KB
Завантажень:
411
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Київський національний торговельно-економічний університет
ПРИСЯЖНЮК Світлана Вікторівна
УДК 339:138
ВИРОБНИЧИЙ МАРКЕТИНГ НА ПІДПРИЄМСТВАХ
ОЛІЙНО-ЖИРОВОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі маркетингу.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
Захожай Валерій Борисович,
Міжрегіональна академія управління персоналом,
директор Інституту економіки та інформаційних технологій ім. Л.М. Кравчука, завідувач кафедри фінансів та статистики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Онищенко Володимир Пилипович,
Академія зовнішньої торгівлі Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, завідувач кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу
кандидат економічних наук, доцент,
Луцій Олександр Павлович,
Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту та бізнесу,
доцент кафедри маркетингу
Провідна установа: Науково-дослідний економічний інститут, відділ проблем розвитку ринків промислової продукції та інвестиційної політики, Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України, м. Київ
Захист відбудеться 05.06. 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ-156, вул. Кіото, 19, ауд. А-227.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ-156, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий 30.04.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І. Морозова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних умовах становлення та розвитку економічних відносин удосконалення системи управління товарним ринком потребує розглядати підприємство в постійному взаємозв`язку наявності та використання виробничих ресурсів, виробників, а також споживачів готової продукції. Це, зокрема, зумовлено тим, що до сьогодення належним чином не вдалося змінити виробничу систему й адаптувати її до умов функціонування вітчизняної економіки. Значна частина галузей національної економіки нездатна надати необхідне забезпечення товарними ресурсами, оперативно реагувати на кон`юнктурні зміни та тенденції науково-технічного розвитку, стати активним суб`єктом стабільності та економічного зростання. До таких господарюючих суб`єктів відносяться і переробні підприємства харчової промисловості, зокрема олійно-жирової галузі (ОЖГ).
Причиною цьому є ряд обставин. Так, основні складові ринку продукції ОЖГ вимушені працювати в умовах підвищених ризиків як внутрішніх (придбання сировини, розширення асортименту й доступності продукції, підвищення її якості, цінова політика та ін.), так і зовнішніх (регіональні, соціальні, політичні та ін.). Поширеною є неадекватна оцінка суб`єктами ринку ОЖГ власного фінансового стану, а також надійності їх основних клієнтів та партнерів по бізнесу.
У зв`язку з цим вітчизняні підприємства-виробники олійно-жирової продукції частіше, ніж їхні зарубіжні колеги опиняються в кризових ситуаціях. Проблема ускладнюється і тим, що багато методів маркетингового дослідження виробничих структур ОЖГ, які застосовуються на Заході, недостатньо ефективні в умовах України. Тому для українських суб`єктів виробничої сфери діяльності актуальною є розробка і застосування на основі аналізу стану складових ринку продукції ОЖГ власних ефективних підходів.
Необхідною умовою створення відповідної концепції є оновлення існуючого інструментарію маркетингового аналізу та розробка засад маркетингу на підприємствах ОЖГ в нових умовах господарювання. Вона повинна будуватися на єдиному методологічному підході і постійному інформаційному й методичному забезпеченні аналізу та прогнозу показників, які характеризують виробництво і споживання олійно-жирової продукції у взаємозв`язку з основними факторами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ВИРОБНИЧИЙ МАРКЕТИНГ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ОЛІЙНО-ЖИРОВОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок