Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АВТОМАТИЗАЦІЯ ГОСПОДАРСЬКОГО ОБЛІКУ З ВИКОРИСТАННЯМ БАЗ ДАНИХ

АВТОМАТИЗАЦІЯ ГОСПОДАРСЬКОГО ОБЛІКУ З ВИКОРИСТАННЯМ БАЗ ДАНИХ

Назва:
АВТОМАТИЗАЦІЯ ГОСПОДАРСЬКОГО ОБЛІКУ З ВИКОРИСТАННЯМ БАЗ ДАНИХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,94 KB
Завантажень:
177
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
“ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
КОЗАК Мирослав Іванович
УДК 631.162:65.011.56
АВТОМАТИЗАЦІЯ ГОСПОДАРСЬКОГО ОБЛІКУ
З ВИКОРИСТАННЯМ БАЗ ДАНИХ
08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” Української академії аграрних наук.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент УААН
КРОПИВКО Михайло Федорович,
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки” УААН,
завідувач відділом організації
управління
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
ГЕРАСИМОВИЧ Анатолій Михайлович,
Київський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри банківської справи
кандидат економічних наук, доцент
ОВЧАРИК Роман Юрійович,
Приватний вищий навчальний заклад
“Європейський університет”,
доцент кафедри обліку аналізу і аудиту
Провідна установа: Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України, м. Київ.
Захист відбудеться “20” квітня 2005р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.02 в Національному науковому центрі „Інститут аграрної економіки” УААН (03680 м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 3-й поверх, конференц-зал, к. 317).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного наукового центру „Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680 м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 2-й поверх, к. 212.
Автореферат розісланий “18” березня 2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Жук Н.Л.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід економіки України на ринкові засади, роздержавлення та приватизація землі, майна, розвиток конкуренції, входження в світове економічне співтовариство зумовили необхідність удосконалення господарського управління та його складової – обліку.
В опрацювання теоретичних, методологічних і методичних аспектів удосконалення обліку ґрунтовний внесок зробили вітчизняні й зарубіжні вчені: Ф.Ф. Бутинець, А.М. Герасимович, С.Ф. Голов, М.Я. Дем’яненко, В.М. Жук, Г.Г. Кірейцев, М.Ф. Кропивко, В.Г. Лінник, І.В. Малишев, В.Б. Моссаковський, П.П. Німчинов, М.Ф. Огійчук, В.Ф. Палій, П.Т. Саблук, В.В. Сопко, Л.К. Сук, Дж. Фостер, Ч.Т. Хорнгрен, А.Д. Шеремет та інші.
Одним з основних напрямів вирішення багатоаспектної проблеми удосконалення обліку є розвиток його форм. Форми обліку завжди визначали техніку та способи ведення облікової роботи відповідно до потреб суспільного виробництва й обміну. Вони як стандарти організації систем обробки облікової інформації забезпечували виготовлення і спільне використання облікових даних в управлінні.
З розвитком науково-технічного прогресу в обліку почала застосовуватись комп’ютерна техніка – ефективний інструмент підвищення продуктивності праці в роботі з інформацією. Проте наукових публікацій з проблем теорії, методології і практики автоматизації обліку (в тому числі в сільськогосподарських підприємствах), особливо в останні роки, недостатньо. До найбільш змістовних можна віднести тільки публікації М.Ф. Кропивка, М.Ф. Огійчука, П.А. Щербакова, В.І. Завгороднього, А.М. Кузьмінського, Ю.А. Кузьмінського та деяких інших.
Якісного удосконалення в технологіях ведення обліку на практиці також не спостерігається. Відбулося механічне перенесення способів ведення обліку за ручними (паперовими) формами на комп’ютерну основу, що не дає змоги повною мірою використовувати потенційні можливості комп’ютерної техніки. Крім того, в облікових працівників збільшився обсяг специфічної, не притаманної їм роботи, пов’язаної з експлуатацією комп’ютерної техніки. Проблемою є і вибір для практичного використання в обліковій роботі різних (часто несумісних) програмних продуктів, за допомогою яких можна автоматизувати не тільки окремі ділянки або види обліку, а й обробку економічної інформації, елементи автоматизації управління виробництвом і підприємством у цілому.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: АВТОМАТИЗАЦІЯ ГОСПОДАРСЬКОГО ОБЛІКУ З ВИКОРИСТАННЯМ БАЗ ДАНИХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок