Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ГРОМАДСЬКИХ ОБ'ЄДНАНЬ В УКРАЇНІ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ГРОМАДСЬКИХ ОБ'ЄДНАНЬ В УКРАЇНІ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ГРОМАДСЬКИХ ОБ'ЄДНАНЬ В УКРАЇНІ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,36 KB
Завантажень:
244
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ІНСТИТУТ ЗАКОНОДАВСТВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
НОВАК Валентин Володимирович
УДК 35.072.3:061.2](477)
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО
ПАРТНЕРСТВА ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ГРОМАДСЬКИХ ОБ'ЄДНАНЬ В УКРАЇНІ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ
25.00.01 – теорія та історія державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі адміністративного та фінансового права Національного аграрного університету, Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник - | доктор наук з державного управління, професор
ОЛУЙКО Віталій Миколайович,
Хмельницький університет управління та права,
професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування.
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління
ГАМАН Микола Васильович,
Апарат Верховної Ради України, Перший заступник керуючого справами;
кандидат наук з державного управління
ПРОХОРЕНКО Олексій Якимович,
міністерство транспорту і зв’язку України,
Начальник відділу.
Захист відбудеться «23» травня 2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.867.03 в Інституті законодавства Верховної Ради України за адресою: 04053, м.Київ, пров. Несторівський, 4, к. 416.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту законодавства Верховної Ради України (04053, м. Київ, пров. Несторівський, 4)
Автореферат розісланий «22» квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М.Соловйов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Модернізація органів державної влади, що відбувається в умовах створення правової, соціальної держави та розбудови ринкової економіки, взаємопов’язана з розвитком громадських об'єднань як важливої основи громадянського суспільства і залежить від нього. У зв’язку з цим проблема взаємовідносин громадянського суспільства і держави з розвитком демократії набуває ще більшої актуальності і потребує наукового обґрунтування і осмислення.
Взаємовідносини суспільства і держави практично завжди були однією з головних загальнолюдських проблем незалежно від того, втілювалася вона в матеріалістичну чи ідеалістичну форму, надавався їй класовий чи позакласовий характер. Для України у XXI ст. значення цієї проблеми надзвичайно зростає з погляду як її історичного досвіду у XX ст., так і необхідності ефективного використання її унікального геополітичного положення.
Актуальність проблеми взаємовідносин громадянського суспільства і держави на сучасному етапі розвитку науки державного управління зумовлена низкою причин:
По-перше, вирішення зазначеної проблеми є своєрідним ключем до з'ясування перспектив людини та суспільства у ІІІ тисячолітті.
По-друге, ця проблема виявила стрижень, що забезпечує та супроводжує міждержавне розуміння і спілкування.
По-третє, об'єктивна необхідність побудови громадянського суспільства і правової держави спростувала, мабуть, одну з найпоширеніших ілюзій XX ст., згідно з якою достатньо спочатку створити наддержаву, підпорядкувавши цьому зусилля всього суспільства, а потім, коли-небудь, залежно від бажання або волі політичного керівництва, реально гарантувати людині повний обсяг громадянських прав, задекларованих раніше як цілі.
Таким чином, громадянське суспільство теоретично і практично неможливе без постійного, наполегливого, поступово інтенсифікованого з'ясування своїх відносин з державою.
Сучасне суспільство, внутрішньо багатогранне та структуроване, і його структури поєднані між собою численними взаємозалежностями, спільними та суперечливими один одному інтересами та цінностями. Саме тому в нинішніх умовах участь неурядових організацій у процесі державного управління має розглядатися в широкому контексті відносин між суспільними секторами – державою, бізнесом і так званим "третім сектором", до якого традиційно відносять недержавні організації.
Сформульовані в дисертації теоретичні висновки, практичні рекомендації та методологія дослідження ґрунтуються на працях українських та зарубіжних вчених, а саме: В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ГРОМАДСЬКИХ ОБ'ЄДНАНЬ В УКРАЇНІ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок