Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ГОТОВНОСТІ ОФІЦЕРІВ-ПРИКОРДОННИКІВ ДО ТВОРЧОГО ВИРІШЕННЯ ЗАВДАНЬ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ГОТОВНОСТІ ОФІЦЕРІВ-ПРИКОРДОННИКІВ ДО ТВОРЧОГО ВИРІШЕННЯ ЗАВДАНЬ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ГОТОВНОСТІ ОФІЦЕРІВ-ПРИКОРДОННИКІВ ДО ТВОРЧОГО ВИРІШЕННЯ ЗАВДАНЬ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,30 KB
Завантажень:
81
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ Б
ОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО


НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
БУДНИК СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ
УДК 355.23 (477)
ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ГОТОВНОСТІ ОФІЦЕРІВ-ПРИКОРДОННИКІВ ДО ТВОРЧОГО ВИРІШЕННЯ ЗАВДАНЬ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Спеціальність 19.00.07 – “Педагогічна та вікова психологія”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
психологічних наук
Хмельницький – 2006


Дисертацією є рукопис.
 
Робота виконана у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
Науковий керівник – доктор психологічних наук, професор
Томчук Михайло Іванович,
Вінницький соціально-економічний інститут
Університету “Україна”, завідувач кафедри психології.
Офіційні опоненти:
доктор психологічних наук, професор Савчин Мирослав Васильович, Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Я. Франка, завідувач кафедри психології;
кандидат психологічних наук, доцент Назаров Олег Олександрович, Академія цивільного захисту України, Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, перший проректор з навчальної та методичної роботи.
Провідна установа: Інститут психології ім. Г. С. Костюка Академії педагогічних наук України, лабораторія організаційної психології, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 26 ” червня 2006 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.705.02 Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за адресою: вул. Шевченка, 46, м. Хмельницький-3, 29003.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (вул. Шевченка, 46, м. Хмельницький-3, 29003).
Автореферат розіслано “ 23 ” травня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат психологічних наук В. В. Журавльов


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Курс України на вступ у Європейський Союз змушує по-новому розглядати питання охорони державного кордону. Сьогодні кордони України є важливим рубежем захисту від незаконної міграції, транснаціональної контрабанди і злочинності та стали значно напруженішими щодо оперативної обстановки. Успішне виконання оперативно-службових завдань з охорони державного кордону вимагає від офіцера-прикордонника гнучкості і динамічності мислення, здатності не лише досягати неухильного виконання прийнятих рішень, але також вчасно відмовитися від неправильного або стереотипного рішення. Управлінські функції офіцера постійно розширюються та ускладнюються, зростають вимоги до його професійної діяльності, що потребує формування у особистості творчого підходу до вирішення управлінських завдань, широкої управлінської ерудиції, сформованості відповідних якостей і властивостей, навичок і вмінь. Підвищення фахового рівня охоронців державного кордону можливе за рахунок формування у них професійної готовності до творчого вирішення завдань управлінської діяльності на основі пошуку та запровадження нових, більш ефективних психологічно обґрунтованих форм і методів навчання слухачів у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (НАДПСУ).
Аналіз наукових досліджень з проблеми формування професійної готовності особистості свідчить про те, що окремі аспекти цієї проблеми тією чи іншою мірою розглядали вчені Л. Виготський, Л. Кандибович, В. Кан-Калик, Г. Костюк, С. Максименко, В. Моляко, М. Нікан-дров, Я. Пономарьов,
П. Решетников, В. Роменець, В. Сластьонін та ін. Низку аспектів професійно-управлінської підготовки офіцерів-прикордонників досліджено у дисертаціях: О. Сафіна, Є. Потапчука, Д. Карпілянського, О. Волобуєвої, Н. Черноусенко. Однак, незважаючи на значний інтерес дослідників до різних аспектів управлінської діяльності та її актуальності, у прямій постановці проблема формування професійної готовності офіцерів-прикордонників до творчого вирішення завдань управлінської діяльності ще не була предметом власне психологічного дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ГОТОВНОСТІ ОФІЦЕРІВ-ПРИКОРДОННИКІВ ДО ТВОРЧОГО ВИРІШЕННЯ ЗАВДАНЬ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок