Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК РИНКУ НЕРУХОМОСТІ В ПРОЦЕСІ ТРАНСФОРМАЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ПОЛЬЩІ

РОЗВИТОК РИНКУ НЕРУХОМОСТІ В ПРОЦЕСІ ТРАНСФОРМАЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ПОЛЬЩІ

Назва:
РОЗВИТОК РИНКУ НЕРУХОМОСТІ В ПРОЦЕСІ ТРАНСФОРМАЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ПОЛЬЩІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,42 KB
Завантажень:
500
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА ГІРНИЧА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
ПЛІШКА Тадеуш Янович
УДК 65.911.73
РОЗВИТОК РИНКУ НЕРУХОМОСТІ В ПРОЦЕСІ
ТРАНСФОРМАЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
ПОЛЬЩІ
08.01.01 - Економічна теорія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ -2000


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Дніпропетровської державної медичної академії Міністерства охорони здоров'я України.
Науковий керівник:
доктор економічних наук, професор Батура Олександр Васильович,
Дніпропетровська державна медична академія хорони здоров'я, завідувач кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін.
Офіційні опоненти:
- доктор економічних наук, професор Мельник Леонід Юхимович, Дніпропетровський державний аграрний університет України, завідувач кафедри економічної теорії та економіки сільського господарства;
- кандидат економічних наук Пилипенко Ганна Миколаївна, Національна металургійна академія України (м. Дніпропетровськ), доцент кафедри політичної економії.
Провідна установа:
Донецький державний університет економіки і торгівлі Міністерства освіти і науки України, кафедра економічної теорії.
Захист відбудеться "6" червня 2000 р. о годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К. 08.080.01 у Національній гірничій академії України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 19, кім. .
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної гірничої академії України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 19.
Автореферат розісланий "5" травня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.П. Грідін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЇ
Актуальність теми. Актуальність теми дослідження витікає з сучасного етапу розвитку польської економіки, який характеризується її глибокими перетвореннями ринкового характеру. Дана проблема практично реалізується у напрямі розгортання реальної різноманітності форм і видів підприємництва в ході реформування державної власності.
Протягом тривалого часу дослідження процесів формування і функціонування ринку сільськогосподарської нерухомості не мало місця в економічних дослідженнях. В умовах перехідної економіки, коли значно зменшується роль директивного управління народним господарством, потрібні нові підходи до аналізу економічної сутності, функціональної ролі та напрямів формування ринку сільськогосподарської нерухомості.
Актуальність теми дослідження зумовлена тим, що процес формування ринку сільськогосподарської нерухомості розглядається в поєднанні з процесами роздержавлення та приватизації. Такий аспект аналізу відображає об'єктивний процес переміщення основної частини нерухомості на рівень безпосередніх сільськогосподарських виробників. Однак у сучасній польській літературі з економіки поки що відсутні узагальнюючі роботи, в яких моделюється механізм даного процесу, виявляються причинно-наслідкові зв'язки між сільськогосподарською нерухомістю і розвитком форм власності та господарювання, аналізується динаміка ефективності ринку нерухомості в рамках певного способу привласнення.
Відсутність таких теоретичних досліджень стримує обгрунтовані механізми формування рівноваги на ринку сільськогосподарської нерухомості, їх рівноважний обмін та формування економічних інтересів учасників в інтенсифікації процесів відтворення. В результаті сучасний етап формування ринкового господарства Польщі характеризується загостренням структурно-функціональних протиріч становлення та розвитку ринкових суб'єктів, коли нові організаційно-правові форми господарювання не забезпечують свою відтворювальну функцію.
Особливо важливе значення в підвищенні ефективності економіки має проблема поглиблення теоретичного обгрунтування й удосконалення механізму функціонування системи аграрних відносин взагалі й окремо сільськогосподарської нерухомості. Вона суттєво впливає на узгодження економічних і соціальних процесів ринкової трансформації суспільства, через неї реалізується аграрна та загальноекономічна політика, що відбивається на досягненні головних макроекономічних цілей – стабілізації економічного зростання і підвищення рівня життя населення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗВИТОК РИНКУ НЕРУХОМОСТІ В ПРОЦЕСІ ТРАНСФОРМАЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ПОЛЬЩІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок