Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІННОВАЦІЙНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ВИРОБНИЦТВА І ПРОБЛЕМИ ЙОГО ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ІННОВАЦІЙНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ВИРОБНИЦТВА І ПРОБЛЕМИ ЙОГО ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Назва:
ІННОВАЦІЙНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ВИРОБНИЦТВА І ПРОБЛЕМИ ЙОГО ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,44 KB
Завантажень:
408
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПОСИЛКІНА ОЛЬГА ВІКТОРІВНА
УДК 338.45-230.047
ІННОВАЦІЙНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ РОЗВИТОК
ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ВИРОБНИЦТВА І ПРОБЛЕМИ ЙОГО
ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Спеціальність 15.00.01 – технологія ліків та організація фармацевтичної справи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора фармацевтичних наук
Харків – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки підприємства Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я України.
Науковий консультант: доктор фармацевтичних наук, професор
ТОЛОЧКО ВАЛЕНТИН МИХАЙЛОВИЧ
Національний фармацевтичний університет,
завідувач кафедри управління та економіки фармації
ІПКСФ
Офіційні опоненти: доктор фармацевтичних наук, професор
МНУШКО ЗОЯ МИКОЛАЇВНА
Національний фармацевтичний університет,
завідуюча кафедрою менеджменту та маркетингу у фармації
доктор фармацевтичних наук, професор
ВОЛОХ ДМИТРО СТЕПАНОВИЧ
Національний медичний університет
ім. О.О. Богомольця,
завідувач кафедри організації та економіки фармації
доктор фармацевтичних наук, професор
КАЛИНЮК ТИМОФІЙ ГРИГОРОВИЧ
Львівський Національний медичний університет
ім. Данила Галицького,
завідувач кафедри технології ліків із курсом промислової фармації
Провідна
організація: Київська медична академія післядипломної освіти
ім. П.Л. Шупика МОЗ України,
кафедра промислової фармації
Захист дисертації відбудеться “24” жовтня 2003 року о 1000- годині на засіданні спеціалізованої Вченої Ради Д 64.605.01 при Національному фармацевтичному університеті за адресою:
61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 53.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного фармацевтичного університету (61168, м. Харків, вул. Блюхера, 4).
Автореферат розісланий “22” вересня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої Вченої Ради,
професор Л.М. Малоштан
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реалізація в Україні конституційних гарантій щодо забезпечення основними лікарськими засобами (ЛЗ), які задовольняють потреби охорони здоров’я більшості населення в необхідних обсягах і за цінами, доступними як для окремих громадян, так і суспільства в цілому, потребує збереження внутрішнього фармацевтичного ринку України і зміцнення на ньому конкурентних позицій вітчизняних фармвиробників. Ефективність функціонування кожного підприємства в ринковій економіці, перспективи його розвитку, в першу чергу, визначаються можливістю випускати конкурентоспроможну продукцію. При цьому слід враховувати, що у фармації існують високі вимоги до якості продукції, жорстка система внутрішнього та зовнішнього контролю та інші обмежуючі фактори. Для подолання цих проблем необхідна активізація інноваційно-інвестиційної діяльності українських хіміко-фармацевтичних підприємств (ХФП). Але науково-технічний розвиток підприємств завжди супроводжується зростанням витрат, пов’язаних із розробкою та впровадженням у виробництво нових ЛЗ, удосконаленням технологій та умов їх виготовлення. Це, в свою чергу, обумовлює необхідність підвищення цін на них з тим, щоб підприємства мали змогу відшкодовувати підвищені витрати і забезпечувати накопичення власних фінансових ресурсів, потрібних для їх подальшого розвитку.
З іншого боку, фармацевтична промисловість виробляє продукцію високої соціальної значущості і тому, більш ніж інші галузі, вона повинна орієнтуватися на принципи соціально-етичного маркетингу і забезпечення доступності цін на ЛЗ.
Вирішити ці проблеми можливо тільки при наявності нової моделі фінансового забезпечення інноваційного розвитку фармацевтичної промисловості. Це визначило напрямок дисертаційного дослідження, а його актуальність обумовлена тим, що в роботах таких вчених, як Волох Д.С., Загорій В.А., Кабачна А.В., Мнушко З.М., Пономаренко М.С., Толочко В.М., Розсоха Т.М., Страшний В.В., Слободянюк М.М. та ін. хоча і висвітлювалися окремі теоретичні і практичні аспекти організації й управління інноваційною діяльністю в галузі фармації, проблема формування відповідного до ринкових умов фінансового механізму стимулювання інноваційно-інвестиційного розвитку фармацевтичного виробництва до сьогоднішнього часу не досліджувалася.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 Реферат на тему: ІННОВАЦІЙНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ВИРОБНИЦТВА І ПРОБЛЕМИ ЙОГО ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок