Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ В Економіко-правовому коледжі (на матеріалі спеціальних дисциплін)

Загрузка...

ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ В Економіко-правовому коледжі (на матеріалі спеціальних дисциплін)

Назва:
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ В Економіко-правовому коледжі (на матеріалі спеціальних дисциплін)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,87 KB
Завантажень:
458
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ М. П. ДРАГОМАНОВА
 
Жижко Тетяна Анатоліївна
УДК 378.14+378.147]:37. 026
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ В Економіко-правовому коледжі
(на матеріалі спеціальних дисциплін)
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор
Кузьмінський Анатолій Іванович, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, ректор.
Офіційні опоненти: – доктор філософських наук, професор, дійсний член АПН України Зязюн Іван Андрійович,
Інститут педагогіки і психології
професійної освіти АПН України, директор;
кандидат педагогічних наук,
Іваха Тетяна Сергіївна,
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, доцент кафедри методики викладання природничо-географічних дисциплін.
Провідна установа: Кіровоградський державний педагогічний університет імені В.Винниченка, кафедра педагогіки, Міністерство освіти і науки України, м. Кіровоград.
Захист відбудеться ”30” вересня 2004 р. о 16 30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.053.01 в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова, 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9
Автореферат розісланий “ 28 ” серпня 2004 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О. Г. Ярошенко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Об’єктивною необхідністю побудови незалежної демократичної України є створення оптимальних умов для навчання, виховання та інтелектуального розвитку всіх членів суспільства, відродження інтелектуальної еліти країни. Реалізувати це можна шляхом цілеспрямованої діяльності освітньої системи, стратегічними завданнями якої є модернізація вищих навчальних закладів як найважливішої ланки виховання свідомих громадян Української держави, формування освіченої, творчої особистості, становлення її фізичного й морального здоров’я, забезпечення пріоритетності розвитку людини, відтворення і трансляція культурних здобутків, духовності в усій різноманітності вітчизняних та світових зразків, піднесення освіти в Україні до рівня розвинених країн через докорінне реформування її концептуальних, структурних, організаційних засад.
У Законі України “Про освіту”, Національній доктрині розвитку освіти у ХХІ столітті перед навчальними закладами професійної освіти поставлено завдання забезпечити підготовку кваліфікованих кадрів, здатних до творчої праці, професійного розвитку, до освоєння й упровадження наукових та інформаційних технологій, конкурентноспроможних на ринку праці.
У навчально-виховній діяльності закладів вищої освіти України впродовж попередніх десятиріч увага зосереджувалася на оволодінні студентами значною сумою знань на екстенсивних засадах організації навчального процесу. Інтелектуальний розвиток особистості, підготовка її до самостійної пізнавальної діяльності протягом життя перебували на другому плані. Це спричинило появу суперечності між рівнем засвоєння молоддю, яка навчається в навчальних закладах, фахових знань і недостатнім рівнем інтелектуального розвитку особистості. Наразі має місце також суперечність між процесами глобалізації у всіх сферах соціально-економічного буття людства і рівнем підготовки людей до участі в них.
Таким чином, на етапі стрімких суспільно-трансформаційних змін екстенсивний підхід до освітньої діяльності у вищих навчальних закладах помітно вичерпав себе. Тому необхідні пошуки шляхів організації навчально-виховної роботи, які б забезпечували інтелектуальний розвиток як окремої особистості, так і суспільства в цілому. Такі можливості дає інтенсифікація навчально - пізнавальної діяльності студентів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ В Економіко-правовому коледжі (на матеріалі спеціальних дисциплін)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок