Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВІ ОСНОВИ ОЦІНКИ ЗБАГАЧУВАНОСТІ КАМ’ЯНОГО ВУГІЛЛЯ І СТВОРЕННЯ РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЙОГО ПЕРЕРОБКИ

Загрузка...

НАУКОВІ ОСНОВИ ОЦІНКИ ЗБАГАЧУВАНОСТІ КАМ’ЯНОГО ВУГІЛЛЯ І СТВОРЕННЯ РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЙОГО ПЕРЕРОБКИ

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ ОЦІНКИ ЗБАГАЧУВАНОСТІ КАМ’ЯНОГО ВУГІЛЛЯ І СТВОРЕННЯ РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЙОГО ПЕРЕРОБКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,40 KB
Завантажень:
340
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА ГІРНИЧА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
ПОЖИДАЄВ Віталій Федорович
УДК 622.72/.77
НАУКОВІ ОСНОВИ ОЦІНКИ ЗБАГАЧУВАНОСТІ КАМ’ЯНОГО ВУГІЛЛЯ І СТВОРЕННЯ РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЙОГО ПЕРЕРОБКИ
Спеціальність 05.15.08 "Збагачення корисних копалин"
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ – 2001
Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі "Прикладна математика" Східноукраїнського національного університету (м. Луганськ), Міністерство освіти і науки України.
Науковий консультант – доктор технічних наук Полулях Олександр Данилович, начальник Придніпровської лабораторії удосконалення технології збагачення вугілля Західного Донбасу та Львівсько - Волинського басейну інституту УкрНДІ вуглезбагачення (м. Дніпропетровськ), Міністерство палива та енергетики України.
Офіційні опоненти:–
доктор технічних наук, доцент МЛАДЕЦЬКИЙ Ігор Костянтинович, професор кафедри збагачення корисних копалин Національної гірничої академії України (м. Дніпропетровськ), Міністерство освіти і науки України;–
доктор технічних наук, старший науковий співробітник БІЛЕЦЬКИЙ Володимир Стефанович, головний науковий співробітник кафедри збагачення корисних копалин Донецького державного технічного університету, Міністерство освіти і науки України;–
доктор технічних наук, професор ДЕНИСЕНКО Олександр Іванович (м. Дніпропетровськ).
Провідна установа – Криворізький технічний університет, кафедра збагачення корисних копалин, Міністерство освіти і науки України (м. Кривий Ріг).
Захист відбудеться "_09_" листопада 2001р. о _14__ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.02 із захисту дисертацій при Національній гірничій академії України Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ – 27, просп. К. Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної гірничої академії України Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ – 27, просп. К. Маркса, 19.
Автореферат розісланий "_28_" __вересня__ _2001_р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 08.080.02, к.т.н. В.В. Панченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Питанням оцінки збагачуваності кам'яного вугілля і створення ресурсозберігаючих технологій поділу вугільно-породних сумішей належить значна роль у загальній проблемі вуглезбагачення. Оскільки якість вугілля, що добувається, не поліпшується у зв'язку з розробкою глибоких пластів у все більш складних геологічних умовах, роль вуглезбагачення у вугільній промисловості підвищується. Відсутність загальної теоретичної бази, за допомогою якої можливо класифікувати і вирішувати задачі оцінки збагачуваності кам'яного вугілля з єдиних теоретико-імовірних позицій, не дозволяє створити ефективні технології його збагачування, що призводить до великих втрат горючої маси з відходами виробництва та значних труднощів у конструюванні збагачувального обладнання. До того ж інформація про вугілля, як об'єкт збагачення, недостатньо формалізована. Це ускладнює застосування комп'ютерних технологій для дослідження збагачення вугілля. Сучасний рівень наукових досліджень вимагає, щоб теоретичні результати набували характер строго аналітичних виразів. Отже, розробка наукових основ оцінки збагачуваності кам'яного вугілля і створення ресурсозберігаючої технології його переробки є актуальна наукова проблема, вирішення якої дозволить збільшити вихід товарної продукції вуглезбагачувальних підприємств.
Дисертація виконана відповідно до планів науково-дослідних робіт Східноукраїнського національного університету в рамках програми держбюджетної теми БН–10–91 "Дослідження деяких класів лінійних операторів та їхнє використання в теорії рівнянь і випадкових процесів у вуглезбагаченні", де автор був керівником. Окремі розділи роботи виконувались відповідно з планами наукових досліджень Державного комітету з науки та техніки в УкрНДІвуглезбагачення та Інституті збагачування твердого палива, де автор був відповідальним виконавцем.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ ОЦІНКИ ЗБАГАЧУВАНОСТІ КАМ’ЯНОГО ВУГІЛЛЯ І СТВОРЕННЯ РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЙОГО ПЕРЕРОБКИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок