Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ШТАНГОВЕ АРМУВАННЯ КОНСТРУКЦІЙ, ЩО МАЮТЬ ТРІЩИНИ

Загрузка...

ШТАНГОВЕ АРМУВАННЯ КОНСТРУКЦІЙ, ЩО МАЮТЬ ТРІЩИНИ

Назва:
ШТАНГОВЕ АРМУВАННЯ КОНСТРУКЦІЙ, ЩО МАЮТЬ ТРІЩИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,67 KB
Завантажень:
272
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Лі Чинкей
УДК 624.044+624.078.7
ШТАНГОВЕ АРМУВАННЯ КОНСТРУКЦІЙ,
ЩО МАЮТЬ ТРІЩИНИ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеню
кандидата технічних наук
Харків - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі основ, фундаментів і інженерної геології Харківського державного технічного університету будівництва й архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
Воблих Віталій Олександрович,
Харківський державний технічний університет
будівництва та архітектури, професор кафедри
основ, фундаментів та інженерної геології
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Шмуклер Валерій Самуїлович,
Харківська державна академія міського
господарства, професор кафедри
будівельних конструкцій
кандидат технічних наук, доцент
Кобзєва Олена Миколаївна,
Українська державна академія залізничного
транспорту, доцент кафедри будівельної механіки
Провідна установа: Донбаська державна академія
будівництва та архітектури (м. Макіївка)
Захист дисертації відбудеться “5” листопада 2002 р. о 12-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.04 у Харківському державному технічному університеті будівництва й архітектури за адресою: Україна, 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва й архітектури.
Автореферат розісланий 2 жовтня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої
вченої ради,
к.т.н., доцент Ємельяненко М.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зміцення склепінь штанговою арматурою застосовується в Кітаї з 1956 року. Для зміцнення стін будівель і фундаментів із тріщинами штангове армування застосовувалось рідко, тому що для цього необхідне використання спеціальної техіники для свердління каналів на велику довжину. В сьогоденні з’явилась така техніка; і тому варто очікувати більш широкого резповсюдження цього прогресивного засобу зміцнення конструкцій.
За рузультатами досліджень практичного застосування, штангове кріплення переходить на новий рівень розвитку. У деяких випадках воно має явну перевагу перед іншими видами кріплення і дає заначний технічний та економічний ефект.
Однак практика застосування штангового армування для конструкцій із розвинутою структурою тріщин обменжена у зв’язку із тим, що не з’ясований вплив розмірів (товщини, ширини, довжини) окремих блоків на механізм зміцнення конструкцій штангами і ступінь цього кріплення. Окрім цього, фактично не досліджений вплив штангового армування на відновлення жорсткості цегельних стін і будівель з вертикальними або похилими тріщинами, які виникли через нерівномірні осади фундаментів. Також недостатньо досліджений напружений стан конструкцій у місці закріплення штангової арматури.
Таким чином, дослідження, спрямовані на удосконалення надійного та економічного штангового армування наземних і підземних конструкцій, ослаблених розвинутою структурою тріщин, є актуальними.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у межах державної програми Китайської Народної Республіки, а також є фрагментом наукової праці кафедри ПФІГ ХДТУБА (№ держреєстрації 0102U001373).
Мета і завдання дослідження. Метою роботи є здійснення, наукових основ застосування штангового армування для посилення конструкцій із розвинутою структурою тріщин у вертикальному і горизонтальному напрямках.
Для досягнення поставленої мети були накреслені такі завдання:
1.
Визначити параметри напружено-деформованого стану штангової арматури і встановити зв'язок між цими параметрами і параметрами напружено-деформованого стану частин тріснутої конструкції, які з'єднуються.
2.
Знайти співвіддношення між розмірами штангової арматури, характеристиками міцності та деформації матеріалу посилюваної конструкції.
3.
Установити механізм взаємодії штангової арматури і окремих блоків конструкцій із розвинутою структурою тріщин.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: ШТАНГОВЕ АРМУВАННЯ КОНСТРУКЦІЙ, ЩО МАЮТЬ ТРІЩИНИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок